Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

New Orleans Game Camp, daha çeşitli bir boru hattı için fırsatlar yaratıyor

İlk video oyunlarını geliştirdikleri son altı aydır, Big Super Happy Fun Fun ekibi, memleketleri New Orleans'ın oyunda büyük bir rol oynaması gerektiğini daha en başından biliyordu.
Çok kültürlü yemek, müzik ve mimari ile eşanlamlı olan bu canlı şehir, ekibin elle çizilmiş ritim oyunu Colin's Crunchy Beets'te imza yemekleri, yerel bir grubun orijinal müziği ve ana karakter zafere giden yolda savaşırken önemli yerlerde ortaya çıkıyor. .
Oyun hala geliştirilme aşamasındadır, ancak gerçek olma yolundaki ilerlemesi, 28 Eylül - 25 Mart tarihleri ??arasında, yaş üstü 170 kişinin katıldığı Xbox Game Studios Game Camp New Orleans – Powered by Unity'nin bir kanıtıdır. Louisiana'da 18 takım oluşturdu ve onları 17 takım halinde düzenledi (program, farklı disiplinlerden insanların yaklaşık üçte birini bir araya getirdi). Bazı ekipler önceden mevcuttu veya uygulamadan önce oluşturuldu.
New Orleans'ta yaşayan oyun yazarı ve video oyunları oynamış, ancak nasıl yapılacağını asla bilmeyen yapımcı Jon Broder için, Colin's Crunchy Beets için anlatı tasarımcısı olarak çalışmak bir keşif oldu.
Her yerde sokak çalgıcılarının varlığının oyunun hissini etkilediği French Quarter'da yaşayan Broder, "Güney'deki binlerce insan bu tür şeyleri yapma fırsatına asla sahip olmuyor" diyor. "Buraya yerleştirerek, insanlar için bir fırsat kapısı açtı. Ayrıca, sunum yapanlarda ve programa dahil olan kişilerde eşitlik ve çeşitliliğin görünürlüğünün Güney'de gerçekten harika olduğunu söylemek istiyorum.”
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.