NASCAR yarış takımı Hendrick Motorsports, Microsoft Teams ile rekabet avantajı buluyor

2018 yarış sezonu için NASCAR, yarışlar sırasında pistte izin verilen ekip üyelerinin sayısını sınırlamak da dahil olmak üzere yarışmacılara yeni bir dizi düzenleme getirdi. Efsanevi yarış ekibi Hendrick Motorsports için bu, yarış günü ekibinin birçoğunun kritik görevlerini artık Concord, Kuzey Carolina'daki ekip merkezinden uzaktan gerçekleştirmesi gerektiği anlamına geliyordu.
Hendrick Motorsports, yeni düzenlemelere nasıl uyum sağlanacağıyla uğraşırken, BT başkanı Matt Cochran ve Rekabet Sistemleri grubunun lideri Alba Colon, çözüm olarak teknolojiyi gördü. İşte o zaman meşhur direksiyona geçtiler ve Microsoft Teams'i tüm yarış iletişimleri ve karar alma için yeni merkez haline getirdiler .
Bu haftanın başlarında, Concord, Kuzey Carolina'daki ve Daytona, Florida'daki pistte, Clash adlı sergi yarışına ve bu hafta sonu Daytona 500'ün eleme turlarına hazırlanırken Hendrick Motorsports ekibinin üyelerine katıldık. Ve bu Ekibi yüzlerce kilometre boyunca birbirine bağlamak için Teams'i nasıl kullandıklarını görmek ilham vericiydi.
 

16.08.2021

Diğer Haberler