MyAnalytics (eski adıyla Delve Analytics) ile daha iyi çalışma alışkanlıkları yaratın

MyAnalytics'e yönelik en son güncellemeler için lütfen Microsoft 365'te dikkat dağıtıcı unsurları en aza indirin ve yapay zeka destekli güncellemelerle odaklanın bölümünü okuyun .
Bugün, daha önce Delve Analytics olarak bilinen Microsoft MyAnalytics ile Office 365'teki kişisel analizlerin evrimini duyurmaktan heyecan duyuyoruz MyAnalytics, işte zamanınızı nasıl geçirdiğiniz hakkında kişiselleştirilmiş bilgiler sağlayarak en önemli konulara odaklanmanıza yardımcı olur. Delve Analytics'te bulunan özelliklere ek olarak MyAnalytics, önemli kişilerle güncel kalmanıza, önemli ölçümleri bir koçla paylaşmanıza ve farklı gruplarla geçirdiğiniz zamana öncelik vermenize yardımcı olur.
Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.
 

Önemli kişilerle güncel kalın

Nasıl işbirliği yaptığınıza dair içgörüler almak için kısa süre içinde kuruluşunuzun içinden ve dışından önemli kişileri MyAnalytics panonuza sabitleyebilirsiniz. Örneğin, yaklaşmakta olan bir proje dönüm noktasında kritik bir rolü olmasına rağmen bir iş arkadaşınızla bağlantınızı kaybettiğinizi görebilirsiniz. Bu görünürlük sayesinde, her ikinizin de en son proje durumu hakkında güncel olduğundan emin olmak için harekete geçebilir ve ona ulaşabilirsiniz.

Kuruluşunuzun içindeki veya dışındaki önemli kişilerinizi doğrudan MyAnalytics panonuzun ağ bölümüne ekleyin.

Önemli metrikleri başkalarıyla paylaşın

Öncelikler konusunda uyumlu kalmanıza veya bir akıl hocasından çalışma alışkanlıklarınız hakkında koçluk almanıza yardımcı olması için yakında bir meslektaşınızla analizlerinizi paylaşabileceksiniz. Örneğin, zamanınızı daha akıllıca kullanma konusunda tavsiyelerini almak için toplantı alışkanlıklarınızın bir anlık görüntüsünü e-posta yoluyla bir meslektaşınızla kolayca paylaşabileceksiniz. Kontrol sizde; MyAnalytics panonuzdan tam bir anlık görüntüyü veya hatta yalnızca belirli bir modülü istediğiniz kişiyle paylaşmanız yeterlidir.

Tüm analizlerinizi veya belirli bir görünümü başkalarıyla paylaşın.

Gruplarla geçirdiğiniz zamana öncelik verin

Yakında, kuruluşunuzdaki gruplarla çalışma şekliniz hakkında da fikir edinebileceksiniz. Örneğin, en önemli önceliklerinize odaklandığınızdan emin olmak için belirli bir proje ekibine ne kadar zaman harcadığınızı kolayca takip edebileceksiniz. Tek yapmanız gereken MyAnalytics panonuza bir grup eklemek ve o grupla işbirliği yapmak için harcadığınız süre hakkında fikir edinmek ve hatta gruba özel hedefler belirlemek!

En önemli gruplarınız için tanımlayın, bilgi edinin ve hedefler belirleyin.
Delve Analytics ile başlayan daha etkili çalışma alışkanlıkları oluşturmanıza yardımcı olma yolculuğumuz şimdi MyAnalytics ile devam ediyor. Daha fazla bilgi edinin ve office.com/MyAnalytics adresinde deneyin ve lütfen ne düşündüğünüzü bize bildirin!

Sıkça Sorulan Sorular

S. MyAnalytics'in Office 365 uygulama başlatıcısında kendi uygulaması olacak mı?
A.  MyAnalytics, Office 365 uygulama başlatıcısında bulunan kendi uygulamasına geçecektir. Yakın vadede, MyAnalytics sekmesini kullanarak Delve üzerinden veya MyAnalytics Outlook eklentisi aracılığıyla uygulamaya erişmeye devam edebilirsiniz .
S. MyAnalytics mobil cihazlarda kullanılabilir mi?
A.  MyAnalytics, bugün mobil tarayıcı aracılığıyla kullanılabilir.
S. MyAnalytics gizliliği nasıl ele alıyor?
C.  Toplantılarda ne kadar zaman harcadığınız veya birinin e-postalarınızı yanıtlamasının ne kadar sürdüğü gibi gördüklerinizin çoğu, posta kutunuzda ve takviminizde zaten bulabileceğiniz verilere dayanır. Bir kullanıcı için halihazırda mevcut olmayan tüm bilgiler, son kullanıcı gizliliğini korumak için kimliksizleştirilir ve toplanır. Ayrıca MyAnalytics, her türden kuruluşun gizlilik ihtiyaçlarını karşılamak için BT yönetici kontrolleri sağlar.
S. Bu yeni özelliklerin kullanılabilirliği için zaman çizelgesi nedir?
A.  Önemli kişileri MyAnalytics'e sabitlemek bugün kullanıma sunuluyor. Gösterge tablonuzu ve grup içgörülerinizi paylaşmaya 2017'nin başlarında erişilebilir.
S. Bunun Delve üzerinde herhangi bir etkisi var mı?
Y.  Delve uygulaması, Office 365 genelinde ilgili içeriği ve kişileri keşfetmenize yardımcı olmaya odaklanmaya devam edecek.
 

17.08.2021

Diğer Haberler