Modern Workplace'te "Oyun Değiştirenler: Olağanüstü işler yapmak" için kaydolun

Bazen en devrimci yenilik, yeni bir ürün icat etmek değil, halihazırda yaptığınız ürün için yeni bir uygulama veya pazar bulmaktır. Birçok kuruluş, olağanüstü şeyler yapmak için sıradan teknolojiyi kullanıyor.
Modern Workplace FI'da sıra dışı bir olay yaratan Oyun Değiştiriciler için kaydolun
Modern Workplace'in bir sonraki bölümü olan "Game Changers: Making olağanüstü olay" için 14 Haziran 2016 saat 8:00 PDT / 15:00 GMT'de bize katılın ve kâr amacı gütmeyen sektörün hızla yenilik yapmak ve hayat kurtarmak için mevcut teknolojilerden nasıl yararlandığını görün. İşinizi ilerletmek için mevcut teknolojileri yeniden kullanmanın yollarını nasıl tanımlayabileceğinizi öğrenin.
  • Humanitarian Toolbox'ın kurucu ortağı Tony Surma, kendi kuruluşunuzun güvenlik, süreçler ve teknoloji uygulamalarına uygulayabileceğiniz yüksek güvenlikli veri paylaşımının yanı sıra hızlı müdahale süreleri gerektiren sahadan içgörüleri paylaşacak.
  • Kâr amacı gütmeyen NetHope'un yönetim kurulu üyeleri Vincent Richardson, Erik Arnold ve Thomas Rubatscher, NetHope'un dünyanın en büyük 45 kâr amacı gütmeyen kuruluşunu, teknolojinin değişimi nasıl yönlendirebileceğini ve daha önce yeterince hizmet alamayan nüfusları nasıl güçlendirebileceğini yeniden tasarlayan teknoloji yenilikçileriyle nasıl birleştirdiğini ortaya çıkardı.
  • Office 365 için piyasaya sürülen yeni güvenlik özelliğine ilk kez göz atın—Gelişmiş Güvenlik Yönetimi. Davranışsal analitiği kullanarak şüpheli ve anormal etkinlikler için uyarılar da dahil olmak üzere gelişmiş görünürlük ve kontrol ile kullanıcıları ve verileri nasıl daha iyi koruyabileceğinizi görün .

17.08.2021

Diğer Haberler