Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Modern Workplace'te bir sonraki adım—stratejik CMO

Pazarlama oyunu değişti. Yeni kurallara göre mi oynuyorsun?
Günümüzün dijital ve sosyal araçlar, sofistike analitikler ve internet konusunda bilgili tüketicilerden oluşan manzara, pazarlamacılar için yeni bir sınır yarattı. Pazarlama artık, müşterinin her pazarlama kararının merkezinde olduğu, yetkilendirilmiş ve bilgili alıcı çağına girmiştir. Pazarlama şefleri (CMO'lar), müşteri merkezli ve dijital odaklı pazarlamanın bu yeni çağına nasıl uyum sağlayabilir?
Modern Workplace'in Haziran bölümünde, en iyi iki CMO'dan günümüz iş dünyasında pazarlama şefinin rolünün nasıl değiştiğini ve günümüzün sofistike müşterilerinin hem beklediği hem de talep ettiği çığır açan deneyim türlerini nasıl sunabileceğinizi dinledik:
Microsoft'un CMO'su Chris Capossela, ekibinin iş kazanmak ve derin, kalıcı müşteri ilişkileri kurmak için kullandığı bazı dijital katılım stratejilerinden bahsetti.
Önde gelen bir çevrimiçi emlak piyasası olan Zillow Group'un CMO'su Amy Bohutinsky, Zillow'un pazarlamasını sıfırdan büyüterek edindiği bazı ipuçlarını, en iyi uygulamaları ve öğrendiği dersleri paylaştı.
Ayrıca, daha iyi müşteri ilişkileri, daha güçlü marka bilinirliği ve satışları artırmak için sosyal dinlemeyi nasıl kullandıklarını öğrenmek için Microsoft'un Sosyal Komuta Merkezi'ni gezdik.
Modern Workplace web yayınının Haziran bölümünü istek üzerine www.modernworkplace.com adresinde izleyin

Çalışmanın yeni yolları hakkında fikir edinmek için Modern Workplace'te aylık olarak bize katılın Her çevrimiçi bölüm, hikayelerini anlatan, eyleme geçirilebilir tavsiyelerde bulunan ve canlı, çevrimiçi izleyicilerimizden gelen soruları yanıtlayan iş yenilikçileriyle yapılan röportajları içerir. İşletmelerin bağlantı kurmak, inovasyonu desteklemek ve işlerini büyütmek için kullandığı akıllı teknoloji çözümleri hakkında bilgi edinmek için bizi takip edin.
Bugün üye yeni sezon için Modern İşyeri 1 Eylül başlar st . Kayıtlı konuklar, hem gösteri sırasında hem de sonrasında stüdyo konukları ve Microsoft ürün yöneticileriyle canlı sohbet için bize katılmaya davet edilir ve ayrıca teknik incelemelere, e-Kitaplara ve daha fazlasına özel erişim elde eder.
Daha fazla bilgi için www.modernworkplace.com adresini ziyaret edin .

17.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.