Alışveriş Sepetim

Modern işbirliği için eDiscovery'yi yönetme

Geleneksel olarak, eDiscovery veri kaynakları öncelikle e-posta ve bulut depolama ile sınırlıydı. Ancak modern kuruluşlar, sohbet tabanlı iletişim ve işbirliği araçlarını genişletmek için e-Keşif'e ihtiyaç duyar Bu, ilgili kişilerin (velilerin) ve ilgili içeriğin belirlenmesi gibi yeni zorluklar yaratır. Verilerin katlanarak büyümesiyle birlikte, incelenmek üzere sürekli artan verilere yönelik daha geniş görünürlük için de acil bir ihtiyaç vardır.
Bugün, servis talebi içeriğine yönelik genişletilmiş görünürlükle Microsoft Teams ve Yammer için eDiscovery'yi yönetmenize yardımcı olacak Microsoft 365'teki birkaç yeni özelliği paylaşmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Ekipler için eDiscovery desteği

Microsoft Teams özel kanal iletilerinin yasal olarak askıya alındığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Yasal bekletme, tüm ileti kopyalarını korumak ve içeriğin kurcalanmasını önlemeye yardımcı olmak için kritik öneme sahiptir ve yasal soruşturmalar için hayati önem taşır. Artık özel kanallardaki dosyalara ve mesajlara yasal bekletme uygulayabilirsiniz.
Bu yetenek ve aramanıza özel kanalları nasıl dahil edeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için Bir Microsoft Teams kullanıcısını veya ekibini yasal beklemeye alma başlıklı makaleyi okuyun .
Ayrıca yakın zamanda Microsoft Teams konuşma yeniden yapılandırmasının genel kullanıma sunulduğunu da duyurduk. Yerleşik konuşma yeniden oluşturma çözümümüzle, hedeflenen sorguları kullanarak ilgili sohbetleri belirleyebilir ve koleksiyonunuza bağlamsal mesajlar ekleyebilirsiniz. Bireysel mesajlar bir araya getirilir ve inceleme setinde sunulur. Bu inceleme setinden tüm konuşmalara veya bireysel mesajlara açıklama ekleyebilir, etiketleyebilir ve redakte edebilirsiniz. Bu, mesajların etrafındaki bağlamı anlamak için birden fazla arama yapmak zorunda kalmadan eksiksiz diyalogları verimli bir şekilde gözden geçirmenize ve dışa aktarmanıza yardımcı olacaktır.
Konuşma rekonstrüksiyonu bugün mevcuttur. Gelişmiş eKeşif'teki İnceleme konuşmalarını okuyarak daha fazla bilgi edinin .
 

25.08.2021

Diğer Haberler