Alışveriş Sepetim

Mobil için Windows 10 Insider Preview Build 15051 Duyurusu Dona Sarkar


GÜNCELLEME 3/10: Mobile için Windows 10 Insider Preview Build 15051'i Yavaş halkada Windows Insider'lara sunduk.

Merhaba Windows İçerdekiler!
Bugün, Hızlı halkada Mobil için Windows 10 Insider Preview Build 15051'i Windows Insider'lara sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Mobil için diğer değişiklikler, iyileştirmeler ve düzeltmeler

 • Bize bu konuda geri bildirim gönderdiğiniz için teşekkür ederiz ve geçen hafta, Build 15047'deki bazı Insider'ların sık sık yeniden başlatılmasına neden olan sorunları düzeltmeye odaklandık. Beklenmeyen yeniden başlatmalarla karşılaşmaya devam ederseniz, bize Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla geri bildirim göndermeyi unutmayın. böylece ekip bir göz atabilir!
 • Hesap Makinesi, Outlook Posta, Outlook Takvim, Groove Müzik gibi belirli gelen kutusu uygulamalarının donanımdan sıfırlama işleminden sonra artık sistemde bulunmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Arama sırasında uygulama askıya alınırsa, bir telefon görüşmesini sonlandırdıktan sonra Groove Music'in çalmaya devam etmemesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Mesajlaşma'da bir mesaja düzenli aralıklarla daha büyük fotoğraflar eklemenin çalışmamasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Bazı uygulamalarda, düzenlenebilir metin seçip klavyede Shift tuşuna basarsanız klavyenin çökmesine neden olan son uçuşlardan kaynaklanan bir sorunu düzelttik.
 • Haber uygulaması gibi pivotları kullanan belirli UWP uygulamalarını etkileyen ve pivotlar arasında hızlıca kaydırdıktan sonra pivot kontrolünün dengelenmesine neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Cortana'dan Bluetooth üzerinden arka arkaya birçok emoji içeren bir metin mesajını okumasını istemenin yüksek perdeli bozuk gürültüyle sonuçlanmasına neden olan bir sorunu düzelttik.
 • Yükseltmeden sonra bazı Insider'ların beklenmedik bir şekilde pin pad yerine kilit ekranında tam QWERTY klavyeyi görmesine neden olan bir sorunu düzelttik.

Mobil için bilinen sorunlar

 • OneDrive'ın film rulosu eşitleme özelliği gibi, arka plan görevlerinin olması gerektiği gibi arka planda çalışmamasına neden olan bir hata keşfettik. Lütfen fotoğraflarınızın en son sürümlerde OneDrive ile eşitlendiğini iki kez kontrol edin. Arka plan görevlerinin yeniden çalışacağı ve film rulonuzun beklendiği gibi OneDrive ile eşitleneceği yaklaşan bir derlemede gelecek olan bu sorun için bir düzeltmemiz var.
 • Cihazınız beklenmedik bir yeniden başlatmayla karşılaşırsa, bazı durumlarda arama, metin ve e-posta geçmişinizi kaybedebilirsiniz. Bu sorunu aktif olarak araştırıyoruz. Bunu başardığınızı düşünüyorsanız, lütfen Geri Bildirim Merkezi'ndeki bu geri bildirim öğesini oylayın.
 • Bu derlemede konuşma paketleri indirilemiyor olabilir.
 • EKLENDİ: Bazı kullanıcılar, özellikle Microsoft Edge'de sayfaları kaydırmanın ortasındayken, sayfaların sürekli olarak yeniden yüklendiğini veya yenilendiğini bildiriyor. araştırıyoruz.

Topluluk Güncellemeleri

Kişinin teknik süper güçlerini sonsuza kadar kullanmanın büyük hayranlarıyız ve Nijerya'daki Cogno-Aid'in CEO'su Windows Insider Paula Aliu ile tanıştığımız için inanılmaz mutluyuz. Cogno-Aid , insanları güvenli yerlerinin rahatlığında lisanslı terapistlere bağlamayı amaçlayan bir işletmedir, akıl sağlığı bakımının damgasını kaldırmanın ilk adımıdır.
Nijerya'daki Cogno-Aid CEO'su Paula Aliu
Paula, üniversite arkadaşını kimsenin varlığından haberdar olmadığı bir akıl sağlığı bozukluğundan intihar ederek kaybettikten sonra bu işe başlamak için ilham alan bir Bilgisayar Bilimi öğrencisiydi. Akıl sağlığı, çoğu Nijeryalı'nın açıkça konuştuğu bir şey değil. Windows kullanarak oluşturduğu çevrimiçi işiyle Nijerya'yı herkes için daha sağlıklı bir yer haline getirmek için teknik süper gücünü kullanmaya karar verdi.
Küresel Windows Insider topluluğumuzla inanılmaz derecede gurur duyuyoruz ve işini daha da geniş bir kitleye sunan Paula'nın yolculuğunu takip etmek için sabırsızlanıyoruz.
Hikayelerinizi duymayı seviyoruz, bu yüzden paylaşacak bir hikayeniz varsa lütfen benimle Twitter'dan iletişime geçin.
Koşuşturma ekibine devam et ve Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun,
 

16.08.2021

Diğer Haberler