Microsoft'un cihaz iş ortakları sürdürülebilirliğin sağlanmasına yardımcı oluyor

Global Partner Solutions'ın kurumsal başkan yardımcısı Nick Parker, “Her yıl 22 Nisan'da Dünya Günü, gezegeni korumanın ne kadar önemli olduğunu kabul eden ve daha sürdürülebilir bir gelecek yaratmayı taahhüt eden insanlar, hükümetler ve kuruluşlar tarafından dünya çapında kutlanıyor” diyor. Resmi Microsoft Blog'unda. "2020'nin başlarında, Microsoft, 2030 yılına kadar karbon negatif olma ve 2050 yılına kadar tarihsel emisyonlarımızı azaltma taahhüdümüzü açıklayarak kendi sürdürülebilirlik yolculuğumuzu hızlandırmak için zemine bir pay koydu. O zamandan beri, suya pozitif olma taahhüdünde bulunduk, sıfır atık, bir Gezegen Bilgisayarı inşa etmek ve kullandığımızdan daha fazla araziyi korumak için.”
Parker gönderisinde Microsoft 2020 Çevresel Sürdürülebilirlik Raporuna , iş ortağı inovasyonlarına, akıllı mekanlara, daha sorumlu tedarik zinciri uygulamalarına ve cihaz iş ortaklarına değiniyor  .
"Donanım ortaklarımız yenilikçi cihazlar sunuyor ve kendi operasyonlarını inceleyerek ve optimize ederek ve yenilenebilir veya okyanusa bağlı plastikleri bilgisayarlarına tedarik ederek gezegenimizin sürdürülebilirliğine olan bağlılıklarını gösteriyorlar" diye yazıyor Parker. Acer, ASUS, Dell, HP ve Lenovo olarak.
 

12.08.2021

Diğer Haberler