Alışveriş Sepetim

Microsoft'u bir test sürüşüne çıkarın ve Windows 10 ve Office ile üretkenliğinizi artırın

Bu tipik çevrimiçi etkinliğiniz değil: herhangi bir slayt, demo veya satış konuşması görmeyeceksiniz. En büyük iş zorluklarınızı tartışmak için oturumu çevrimiçi bir yuvarlak masada başlatacak ve ardından bulutta canlı bir ortamda oturum açacaksınız. Eğitimli kolaylaştırıcımız, Microsoft Windows 10 ve Office 2016'nın bu işbirliğine dayalı, eğlenceli ortamda ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayabileceğini görmek için uygulamalı bir deneyim boyunca size rehberlik edecek.
Size, Microsoft araçlarının en büyük zorluklarınızı nasıl çözebileceğini ilk elden deneyimleyebilmeniz için, en son ve en büyük teknolojimizle yüklü bir uzak masaüstüne kendi cihazınızı bağlamanız için bir bağlantı göndereceğiz. Bu etkileşimli çevrimiçi oturum sırasında şunları nasıl yapacağınızı keşfedeceksiniz:
  • Üretken olurken bilgileri güvende tutun — İş akışınızı engellemeden güvenli çalışmayı ve uyumluluğu korumayı kolaylaştırın.
  • Her yerden not alın, gözden geçirin ve paylaşın - Belgeleri paylaşarak ve gerçek zamanlı işbirliği yaparak ekibinizin üretkenliğini artırın.
  • Uzmanları ve yanıtları bulmak için sosyal araçları kullanın— Bilgiyi hızla paylaşmak için departmanlar arasındaki engelleri kaldırın.
  • Karmaşık verileri hızla görselleştirin ve analiz edin— Bir BI uzmanını dahil etmek zorunda kalmadan ihtiyaç duyduğunuz verilere ve içgörülere sıfırlayın.
  • İçeriği hızlı bir şekilde birlikte yazın ve paylaşın— Diğerleri bunları düzenlerken ve incelerken bile belgelere erişin ve düzenleyin—hepsi aynı anda.
Anında üretkenlik kazanımları elde edin. Birkaç kısa gün içinde zaman yatırımınızı dengelemekten daha fazlasını sağlamak için seanstan yeterli zaman kazandıran becerilerle ayrılmayı bekleyin.
Bu 90 dakikalık seanslar günde iki kez sunulur, böylece programınıza en uygun zamanı seçebilirsiniz.
Her oturum sadece 20 katılımcıya açıktır şimdi yerinizi ayırtın.
Lütfen unutmayın: Bu oturumlar ABD'deki Microsoft müşterilerine yöneliktir ABD dışındaki coğrafyalarda benzer müşteri etkinlikleri bulmak için lütfen www.microsoftcie.com adresini ziyaret edin .
Bir Microsoft iş ortağıysanız ve Microsoft Immersions hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen Microsoft İş Ortağı Ağı sitesini ziyaret edin .
 

17.08.2021

Diğer Haberler