Microsoft Zirvede 5.000 BT Profesyoneli Öncesi Bulut Momentumunu Gösterdi

Aşağıda, Microsoft Windows Server & System Center'ın şirket başkan yardımcısı Brad Anderson'ın bir gönderisi bulunmaktadır. Bu yazı ilk olarak In the Cloud ' dayayınlandı.
Her yıl görmeyi dört gözle beklediğim bir avuç kitle var ve yıllık Microsoft Yönetim Zirvesi'ne (MMS) katılan 5.000'den fazla BT uzmanı dünyanın her yerindeki en iyiler arasında.
Bu, Microsoft için büyük bir hafta: Bu, 1 milyardan fazla insan için 200'den fazla bulut hizmeti işleterek öğrendiklerimizi ve bunun müşterilerimizin mümkün olan en iyi çözümleri sunmasını sağlayan ürünler oluşturmamıza nasıl yardımcı olduğunu göstermemiz için bir fırsattır.
Birazdan MMS 2013'ün açılış konuşmasını yapmak için sahneye çıkacağım ve daha fazla heyecanlanamazdım. Bugün, iki yeni müşterinin - Domino's Pizza ve Xerox - kritik iş uygulamaları sunmak için altyapı teknolojilerimizi kullandığını duyurduk. Ayrıca birkaç yeni ürün ve hizmet güncellemesi duyurduk.
Microsoft'un müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın tüm kritik BT sorunlarını ele almalarını sağlama vizyonu, Bulut İşletim Sistemi .
Giderek daha büyük, çeşitli ve zorlu olan küresel iş yüklerini yönetmek için gereken zeka, otomasyon ve orkestrasyon düzeyini sağlayan bulut için yerleşik bir işletim sistemi. BT uzmanlarının ve tüm teknoloji endüstrisinin basit sanallaştırmanın ötesine geçmesine ve bunun yerine veri merkezinin en iyi şekilde nasıl dönüştürüleceğini düşünmesine olanak tanır. Bu, BT profesyonellerini sürücü koltuğuna oturtuyor: Artık uygulayıcı olmanın ötesine geçebilirler ve bunun yerine yenilikçi olarak hareket edebilir.
Bu sabahki açıklamalarım, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın BT endüstrisinin her gün karşılaştığı zorlukları çözmek için Windows Server 2012, System Center 2012 SP1 ve Windows Intune'u kullanarak elde ettiği başarılara odaklanacaktır. Ayrıca hibrit bulut bilişimin BYOD'un zorluklarını karşılamak ve BT'nin Tüketicileştirilmesi de dahil olmak üzere çeviklik ve iş etkisi için nasıl yeni fırsatlar açtığından bahsedeceğim.
Araçlarımızın yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki BT profesyonellerinin bu teknolojilerle büyük atılımlar yaptığını gördüğümde, bunun teknoloji endüstrisinde ne kadar heyecan verici bir zaman olduğuna hayret ediyorum. Deneme yanılma ile bir BT çözümü üzerinde çalışmak zorunda kalmaktan veya gelecekteki çözümlere biraz ışık tutacak bir yol haritası ummak zorunda kalmaktan uzak olan ürünlerimiz, kurumsal bulutların yapımını, dağıtımını ve çalışmasını desteklemek için hazırdır. Bu tür yenilikler, BT profesyonellerinin şirketlerini ve sektörlerini her günetkilemelerini teşvik eder.
Ancak bugünkü sözlerim sadece aletlerin kendilerine odaklanmayacak. Bu ürünleri bu kadar özel kılan ve bunları kullanarak güvene sahip olmanızı sağlayan şey, bulut hizmetlerimizi oluşturan, dağıtır ve işleten ve veri merkezinizde kullanılmak üzere size teslim edilen ürünleri oluşturan mühendisler tarafından hazırlanmış olmalarıdır. Bu tür teknik daldırma, SQL, Exchange ve SharePoint gibi en yaygın kullanılan Microsoft kurumsal iş yükleri için en iyi duruma getirildiklerini garanti eder.
Sahnede bana şans dile ve Twitter(@InTheCldMSFT) veya blogumda iletişimde kal, Bulutta , MMS'dendaha fazlası için!
Not: Eğer Burada Las Vegas'ta değilseniz, bugün buradasözlerimi izleyebilirsiniz.

04.11.2021

Diğer Haberler