Alışveriş Sepetim

Microsoft, yeni ve geliştirilmiş Power BI Preview ile iş zekası ana akımları

Bugün, "iş zekası işini" temelden dönüştüreceğine inandığımız yeni Power BI hizmetini tanıtırken inanılmaz heyecan verici bir gün. Power BI, kullanımı kolay, erişilebilir araçlar ve giriş engelini herkes için düşüren yenilikçi teknoloji ile her şirketin bir veri kültürünü benimsemesine yardımcı olabilir.

Power BI'ye aşina olmayanlar için, teknik olmayan iş kullanıcıları için bulut tabanlı bir iş analizi hizmetidir (hizmet olarak yazılım). Müşteriler, yalnızca bir tarayıcı – herhangi bir tarayıcı – veya bir Power BI mobil uygulamasıyla, canlı operasyonel panolar aracılığıyla işlerini nabız yoklayabilir. etkileşimli görsel raporlar aracılığıyla iş verilerini derinlemesine keşfedebilir ve ek veri kaynaklarıyla zenginleştirebilirler. Power BI'ın ilk sürümünü geçen Şubat ayında piyasaya sürdük ve o zamandan beri müşteriler bunu güçlü içgörüler elde etmek için kullandı ve daha üretken ve rekabetçi olmalarına yardımcı oldu.

Yeni Power BI ile tanışın

Bugün önizleme aşamasında sunulan Power BI'ın yeni iş analizi deneyimi, müşterilerin şunları kolaylaştırmasını sağlar:

    • Kaydolun - tek ihtiyacınız olan bir iş e-posta adresidir ve içindesiniz.
    • Bağlan – GitHub, Marketo, Microsoft Dynamics CRM, Salesforce, SendGrid ve Zendesk gibi çok çeşitli kaynaklardan gelen yerleşik bağlayıcılar ve önceden oluşturulmuş panolar ve raporlar ile verilerinize dakikalar içinde bağlanın. Önümüzdeki birkaç ay içinde Inkling Markets, Intuit, Microsoft Dynamics Marketing, Sage, Sumo Logic, Visual Studio Application Insights, Visual Studio Online ve daha fazlası dahil olmak üzere daha fazlası geliyor. Power BI tasarım gereği "hibrittir", böylece müşteriler bulut tabanlı analiz hizmetimizin tüm avantajlarından yararlanırken şirket içi veri yatırımlarından yararlanabilirler.
    • Kullanım  İş analistlerine verilerini bağlamalarını, modellemelerini ve görsel olarak analiz etmelerini sağlayan yeni bir araç olan Power BI Designer ile. Daha sonra sonuçları zahmetsizce herhangi bir Power BI müşterisine yayımlayabilirler. Ayrıca iPad için Power BI'ın bir önizlemesini yayınladık - şimdi Apple App Store'dan indirilebilir. Bu yılın sonlarında iPhone, Android ve Windows evrensel uygulamaları.

Bugün, ABD'de iş e-posta hesabı olan herkes yeni Power BI'ın önizlemesini ücretsiz olarak deneyebilir. Gelecekte uluslararası kullanıcılara genişleyeceğiz. Genel kullanılabilirliğe ulaştığımızda, Power BI. Ayrıca tanıtacağız Power BI Pro, düşük bir aylık fiyatla, ek veri kapasitesi ve işletme için özelliklerle. Bu hamle beklentisiyle, 1 Şubat'ta pazardaki Power BI hizmetimizin fiyatını ayda kullanıcı başına 9,99 DOLARA düşürüyoruz, fiyatta yüzde 75'lik bir düşüş. Bu teklifler hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

YouTube Videosu

Veri temettünüzü en üst düzeye çıkarma

Power BI ile müşteriler, verilerinin her baytından her değer damlasını kırabilir. İster bir veri merkezinde, ister özel bulutta, ister genel bulutumuzda veya üçünün birleşiminde olsun, verilerini Microsoft platformunda depolayan müşteriler, diğer satıcılardan daha büyük bir veri temettüsünde yer alır.

Veri işleri yönlendiriyor ve hepimiz her zamankinden daha fazla veriyle uğraşıyoruz. Bu nedenle, ücretsiz bir hesaba kaydolarak yeni Power BI'ı bugün önizlemeniziteşvik ediyorum. Microsoft'un veri platformu ve büyük veri içgörülerini, tahmine dayalı analizleri ve güçlü görselleştirmeleri bir araya getiren yeni çözümler oluşturmaya nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayagidin.

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.