Alışveriş Sepetim
19,117
20,59

Microsoft ve iş ortakları HIMSS14 Yıllık Konferans ve Fuarı'nda mobilite çözümlerini sergiliyor

Bu hafta, Sağlık Bilgi ve Yönetim Sistemleri Topluluğu'nun (HIMSS) Orlando, Fla.'daki 2014 Yıllık Konferans ve Sergisi'nde, iş ortaklarımızın ve müşterilerimizin sağlık sektörünü dönüştürmek için teknolojiyi kullanmalarının yenilikçi yollarını gösteriyoruz. Mobil cihazlar, sosyal uygulamalar, bulut hizmetleri ve büyük veri ve analizlerin kullanımıyla, sağlık hizmeti sağlayıcıları hastalara daha iyi bakım ve daha düşük maliyetler sunabilmektedir.

Sektördeki bazı ortaklarımızla birlikte, Microsoft Pazartesi günü Windows 8.1, Surface ve Windows Embedded teknolojisinde daha iyi ve daha aerodinamik bakımı gerçeğe dönüştüren yeni elektronik tıbbi kayıt (EMR) uygulamalarını ve çözümlerini duyurdu. Bu, Epic'in klinisyenler için Hyperspace 2014 uygulaması gibi önde gelen EMR satıcılarıyla yaptığımız çalışmaları içerir. Büyük EMR yatırımları ve artan EMR benimsemesi artık standart haline geldiğinden, klinik sınıf cihazlardaki bu yeni uygulamalar, mobil, çok disiplinli bakım ekiplerinin birbirleriyle daha hızlı ve kolay iletişim kurmasını ve tam işlevli EMR'lerine her zaman her yerden erişmesini sağlayacaktır. Klinisyenlerin hareket halindeyken daha üretken olmalarına yardımcı oldukları için bu tür çözümlere taşınmanın önemli ölçüde ele alınmasını görüyoruz. Bu, klinisyenlerin hastalarına daha fazla zaman ayırmalarını ve birden fazla cihaz ve iş istasyonunu hokkabazlık yapmak için daha az zaman harcamalarını sağlar.

Ve bu sadece mobil tabletlerde EMR entegrasyonu ile ilgili değil, ne kadar kritik olsa da. Hastalara sunulan uzaktan konsültasyonlarda ve bakımda gerçek dönüşümü görüyoruz. Örneğin, AirStrip'in yanı sıra, airstrip ONE Kardiyoloji uygulamasıgibi devrim niteliğinde bakım noktası çözümleri gösteriyoruz Klinisyenlerin Windows 8.1 tabletleri, iş istasyonları ve Windows Phone 8 cihazları için FDA tarafından temizlenen bir uygulamadan EKG verilerini okumalarına izin veren. Bu güçlü araç, klinisyenlerin airstrip ONE Kardiyolojisi'ne hem hastane duvarları içinde hem de ötesinde erişmesini sağlar, bu da hayat kurtarma ve maliyetleri azaltma üzerinde anında bir etkiye sahip olabilir.

Microsoft gibi teknolojiler aracılığıyla sağlığı olumlu yönde etkilemeye yönelik teşvikler hiç bu kadar büyük olmamıştı. Sağlık kuruluşlarının gelirlerinin önümüzdeki 10 yıl içinde önemli ölçüde düşmesi bekleniyor ve kuruluşlar, verdikleri hizmetler için para almak yerine hastaları sağlıklı tutmak için para alıyor. Buna, tüketicilerin sağlıklarıyla daha fazla ilgilenmeye, sağlıklarını daha iyi anlamak ve korumak için yeni yollar aramaya başladıklarını ve değişim için gerçek bileşenlere sahip olduğunuzu ekleyin.

Mevcut manzaraya baktığımızda, dikkate değer temalar gördüğümüzü söylemek güvenlidir. Klinik sınıf tabletlerde EMR entegrasyonundaki artıştan, maliyetleri, geri kabul oranlarını ve gereksiz atıkları artıran gerçek zamanlı analitikteki iyileşmeye kadar, teknoloji ve politikanın hem tıp pratiğini hem de hasta deneyimini dönüştürmek için hızla hizaya geldiği açıktır. Bu dönüşümün bir parçası olmak için daha iyi bir zaman yoktur.

Microsoft, hasta verilerini güvende tutan ve herkes için sağlık deneyimini iyileştirmek için süreçleri kolaylaştıran kritik teknoloji çözümleri sunan sağlık sektörüne bağlı bir ortak olmaya devam ediyor. Bu amaçla, Microsoft tek başımıza gerçekleştiremeyeceğimiz cesur bir görevi yerine getirmeye kararlıdır:

Sağlık hizmetlerini ekonomik bir tehditten avantaja dönüştürmek için endüstri, akademik ve hükümet liderleri ve tüketicilerle işbirliği yapmak ve yenilik yapmak.

Teknolojinin müşterilerimiz ve sağlık alanında 28.000 ortağımızla bu misyonu gerçekleştirmemize yardımcı olabileceğine inanıyoruz. Bu nedenle, Microsoft'un sektör lideri Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Hesap Verebilirlik Yasası (HIPAA) İş Ortağı Sözleşmesi (BAA)tarafından desteklenen ve evde, işte ve harekette, özellikle sağlığımızı içeren en çok değer verdiğimiz şeyleri yapmak için herkesi güçlendiren bir cihaz, bulut hizmetleri ve iş ortağı çözümleri ailesi sunuyoruz.

Bu dönüştürücü teknolojilerin nasıl hayata geçdiğini görmek için bu yıl HIMSS'teki standımızda (#4749) bizi ziyaret edin.

Takip etmek için birkaç başka kaynak aşağıdadır:

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.