Microsoft Teams'deki işbirliği uygulamalarından Windows 365'e—Inspire'da Microsoft 365'teki yenilikler burada

Bu gönderi, Microsoft 365 Kurumsal Başkan Yardımcısı Jared Spataro ve Sektör, Uygulamalar ve Veri Pazarlamadan Sorumlu Kurumsal Başkan Yardımcısı Alysa Taylor tarafından birlikte yazılmıştır.
İle 145 milyon günlük aktif kullanıcı insanlar işin akışında kendi günü ve kal başlamak nerede (ve giderek büyüyen) Microsoft Takımlar olduğunu. Son 18 ayda insanlar tanışmak, sohbet etmek, çağrı yapmak, işbirliği yapmak ve iş süreçlerini giderek daha fazla otomatikleştirmek için Teams'e güvenmeye başladı. Teams, gerçek anlamda yeni bir çalışma dünyasının yeni ön yüzü oldu. Ancak insanları esnek çalışma için güçlendirmek kolay değil. Her organizasyonun insanlar, yerler ve süreçler arasında yeni bir işletim modeli  oluşturması gerekecektir .
Bu yıl Inspire'da, Microsoft Bulut ile yeni bir hibrit çalışma dünyası için yeni kategoriler oluşturmak üzere inovasyon yaptığımız üç yolu paylaştık:
  • Yeni bir Dynamics 365 + Microsoft Teams deneyimi , işbirliğine dayalı uygulamaların gücünü gösterir ve kuruluşların bu özelliği hiçbir ek lisans maliyeti olmadan etkinleştirmesine olanak tanır.
  • Bilgisayarı buluta taşıyan Windows 365 , insanlara tek bir cihazla sınırlamadan içeriklerine, uygulamalarına, verilerine ve ayarlarına bağlanma yeteneği verir.
  • Microsoft Viva ile yeni iş ortağı entegrasyonları , çalışan deneyimini geliştirir.
Ayrıca Microsoft 365 genelinde yeni güvenlik özellikleri, pazardaki yeni uygulamadan para kazanma özellikleri ve Microsoft 365 Lighthouse dahil olmak üzere ek yenilikleri duyuruyoruz. Değişen bir iş dünyasında, bu duyurular ortaklarımız ve müşterilerimiz için fırsatlar sunuyor. Hadi bir bakalım.
 

27.08.2021

Diğer Haberler