Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Microsoft Teams'de Web Seminerleri ile Tanışın: Müşterilerin ilgisini çekmek için kolay, profesyonel web seminerleri

Microsoft Teams'de Web Seminerleri ile Tanışın: Müşterilerin ilgisini çekmek için kolay, profesyonel web seminerleri

Geçen yıl boyunca, iş yerinde ilgi çekici sanal deneyimler yaratmanın yeni yollarını bulduk. Evlerimizdeki alanları ofislere dönüştürdük, uzaktan işbirliği için yeni beceriler geliştirdik ve bazı durumlarda işleri halletmek için yeni teknolojiyi benimsedik. Müşterilerimizden iş yerinde benzer görevleri yerine getirmek için farklı araçlar kullanmanın ne kadar zor olduğunu sık sık duyuyorum. Microsoft Teams'de size her gün güvendiğiniz aracı, şirket içi işbirliği ve toplantılar, şimdi ise web seminerleri ve harici etkinlikler için kullanmanın daha fazla yolunu sunan yeni yenilikleri duyurmaktan heyecan duymamın nedenlerinden biri de bu.
Bu haftadan itibaren Web Seminerleri ve PowerPoint Live , Microsoft Teams'de kullanıma sunulmaya başlıyor. Ek olarak, Sunucu modu daha sonra Mayıs ayında kullanıma sunulacak. Bu yeteneklerle, küçük şirket içi toplantılardan müşteriye yönelik büyük web seminerleri ve etkinliklere kadar her boyuttaki toplantıda tek bir uygulamadan gösterişli, profesyonel sunumlar sunmanın yeni yollarına sahipsiniz.
Daha da iyi olan ne? Yeni bir lisans veya ürün satın almanıza gerek yoktur. Bu yeni yetenekler, kuruluşunuzun bugün kullandığı Office ve Microsoft 365 planlarının çoğuna dahildir 1 . Bu özellikleri içeren planlarda, süre aşımı ücretleri için hiçbir gizli maliyet veya ücret yoktur.

Zengin müşteri etkileşimleri için tam özellikli web seminerleri

Artık Teams ile 1.000'e kadar katılımcı için etkileşimli toplantılar ve web seminerleri düzenleyebilir ve düzenleyebilirsiniz  Özel kayıt sayfaları ve katılımcı e-postaları, zengin sunum seçenekleri, katılımcı sohbetini ve videoyu devre dışı bırakma yeteneği gibi toplantı sahibi kontrolleri ve etkinlik sonrası raporlama dahil olmak üzere bir Teams toplantısı ayarlamak kadar basit olan uçtan uca web semineri desteğini kullanın. katılımı anlamak ve katılımcıları takip etmek.
Teams içindeki katılımcı kayıt sayfası

Herkes bir profesyonel gibi sunum yapabilir

İle PowerPoint Canlı ve Sunum modunda Microsoft Ekipleri de , herkes izleyici ile daha cilalı ve profesyonel bir şekilde görünmesi daha etkili ve ilgi çekici sunumlar yapabilirsiniz.
Microsoft'un zengin geçmişini PowerPoint'teki sunucu deneyimleriyle ve Teams'in işbirliği gücüyle bir araya getiren sunucular, çevrimiçi sunumlar sırasında kendilerini daha güvenli ve yetenekli hissedebilirler. Sunum yaparken yaklaşan slaytları, notları, toplantı sohbetini ve izleyicileri tek bir görünümde görüntüleyebilirsiniz.
Teams toplantısı sırasında gösterilen PowerPoint slayt sunucusu görünümü
Bu arada, katılımcılar içerikte kendi hızlarında özel olarak gezinerek veya içeriği erişilebilir kılmak için yüksek kontrast modu ve ekran okuyucuları kullanarak deneyimlerini kişiselleştirebilirler. Çok yakında, slayt çevirisi özellikleri, katılımcıların kendi ana dillerini seçmelerine ve diğer katılımcıların görünümünü değiştirmeden slaytları kendileri için otomatik olarak tercüme ettirmelerine olanak tanır.
Slayt çeviri yetenekleri
Sunucu modu, sunum yapan kişilere video beslemelerinin ve içeriklerinin izleyicilere nasıl göründüğünü özelleştirme olanağı tanır. Üç seçenekten ilki olan Öne Çıkma modu, konuşmacının video akışını paylaşılan içeriğin önünde bir siluet olarak gösterir; Muhabir modu, içeriği bir haber yayınına benzer şekilde konuşmacının omzunun üstünde görsel bir yardımcı olarak gösterir; ve Yan yana modu, sunum yapan kişinin video akışını, sundukları içerikle birlikte gösterir. Öne Çıkma modu Mayıs'ta daha sonra kullanıma sunulacak ve Muhabir ve Yan Yana kısa bir süre sonra kullanıma sunulacak.
İçerikle birlikte üç düzen görünümünde gösterilen hoparlör

Web seminerinizden sonra katılımcılarla iletişim kurmaya devam edin

Bir web semineri, müşteri katılımı çabalarınızda yalnızca bir temas noktasıdır. Etkinlik sona erdikten sonra, müşteri adayı yönetimi ve takibi için katılımcı bilgilerini müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamalarınıza getirmek için raporlamaya kolayca erişin.
Ve bu aydan itibaren, Microsoft Dynamics 365 Marketing müşterileri, devam eden besleme akışları için otomatik olarak kampanyalar ve müşteri yolculukları oluşturmak üzere katılımcı verilerini doğrudan Teams'den dışa aktarabilir. Microsoft Takımlar ve Microsoft Dynamics 365 Pazarlama entegrasyonu semineri ana sunucuların sizin katılımcılarla sürücü nişan, artış dönüşüm ve yapı sadakati için daha fazla yol sunar.
Kişileri Teams'den Dynamics 365 Marketing'e dışa aktarma

Bir sonraki web seminerinizi veya etkinliğinizi nasıl sunacağınızdan emin değil misiniz? Yardımcı olabiliriz

Gibi Müşteriler Genç Başarı , Coldwell Banker ve Tüketici Teknolojisi Derneği Dünyanın en büyük fuar için, sanal olaylardan-dan topluluk oluşturma belediyelerde duyurmalarını, state-of-the-pazar web seminerleri için Ekipleri kullanıyor.
Teknolojinin çözümün sadece bir parçası olduğunu biliyoruz. Canlı Etkinlikler Yardım Programı gibi Microsoft hizmetleri, müşterilerin belediye binalarından web seminerlerine ve bunların arasındaki her şeye kadar uzanan etkinlikleri ayarlamasına, yönetmesine ve teslim etmesine yardımcı olur. Sanal Etkinlikler için Microsoft Danışmanlık Hizmetleri , büyük konferanslarını ve özel etkinliklerini çevrimiçi ortama taşımak isteyen kuruluşlar için strateji ve teslimat desteği sağlar. Ve Microsoft'un güvenilir iş ortakları , sanal etkinliğinizi her boyutta tasarlamak, geliştirmek, entegre etmek ve sunmak için çözümler sunar.

Microsoft Teams'de Web Seminerlerini bugün kullanmaya başlayın

Yeni web semineri yetenekleri zaten örgüt bugün kullandığı Office ve Microsoft 365 planlarının birçok dahildir yana 1 , şimdi onları kullanmaya başlamak için hiçbir neden yok.
Bu Web Seminerleri hızlı başlangıç ??kılavuzu ve PowerPoint Live'a genel bakış ile Microsoft Teams'de bu yeni özelliklerin nasıl kullanılacağı hakkında daha fazla bilgi edinin .

12.7.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.