p

Microsoft Teams, 'Minecraft: Education Edition,' Microsoft PowerApps ve Flow – oh, benim! Bu Hafta Sonu Okuması, Kasım 4 baskısı

Microsoft Teams, Office 365
Bu hafta Microsoft Teams, "Minecraft: Education Edition" ve Microsoft PowerApps and Flow gibi bazı yeni ekip üyelerine "merhaba" dedik, Microsoft çalışanları ve Microsoft Giving Campaign aracılığıyla yardım ettikleri kişilerle tanıştık ve bulut hızında yeni açık kaynak donanım geliştirme çağını başlattık. Bam!
Office 365'te sohbet tabanlı bir çalışma alanı olan Microsoft Teams önizlemeye giriş yaptı. Çoğumuz takım halinde çalışıyoruz ama aynı anda hep aynı yerde birlikte değiliz. Bu nedenle, bu hafta Office 365'in bir parçası olarak duyurulan Microsoft Teams ile kendi sohbet tabanlı dijital çalışma alanımıza sahip olmak harika. Microsoft Teams'i kullanan özel şirketler arasında yer alan Accenture'ın CIO'su Andrew Wilson, "Beklediğimiz dijital kokpit olduğuna inanıyoruz." dedi. Skype derinlemesine entegre edilmiştir, böylece ekipler sesli ve görüntülü konferanslara katılabilir. Ve herkes emojiler, çıkartmalar, GIF'ler ve özel memlerle kendi kişiliğinin tadına bakabilir. Ayrıca, geliştiricilerin tekliflerini bu yeni, zengin işbirliği tuvalinde tümleştirmeleri ve sergilemeleri için Microsoft Teams Geliştirici Önizlemesi de kullanıma sunuldu.
YouTube Videosu
Sınıf işçiliği: "Minecraft: Education Edition"ın tam sürümü dünya çapında 11 dilde ve 50 ülkede satın alınabilir hale geldi. Tam sürüm, eğitimcilerin dünya ayarlarını yönetmelerini, öğrencilerle iletişim kurmalarını, öğeler vermelerini ve Minecraft dünyasındaki öğrencileri ışınlanmalarını sağlayan Sınıf Modu eşlik uygulamasını içerir.
Minecraft: Eğitim Sürümü
Öğrenciler ve öğretmenler "Minecraft: Education Edition"da yeni dünyalar keşfedebilir ve oluşturabilirler.
Şimdi size hizmet etmek için servis ediliyor: Microsoft PowerApps ve Flow. Programlama becerilerine ihtiyaç duymadan iş süreçlerini dönüştürmeye yardımcı olabilecek Microsoft PowerApps ve Microsoft Flow, artık dünya çapında 42 dilde genel kullanıma sunuldu. Microsoft PowerApps, kodlama yapmadan web ve mobil iş uygulamalarını hızla oluşturmanıza olanak tanır ve Microsoft Flow basit yapılandırma yoluyla iş süreçlerini otomatikleştirmenizi sağlar. Hizmetler, Microsoft Power BI ile birlikte birlikte çalışmak ve başlamak ve hızlı bir şekilde sonuç elde etmek için tasarlanmıştır. PowerApps ve Flow, Dynamics 365'e ve Office 365 Kurumsal ve İş Ekstra ve Essentials kullanıcılarının aboneliklerine dahil edilecektir.
Bir tablet ve üç telefon da dahil olmak üzere çeşitli farklı cihazların fotoğrafı
Microsoft PowerApps ve Flow artık 42 dilde genel kullanıma sunuldu.
Microsoft'un Çalışan Verme Programı yine sallıyor. Her yıl, Microsoft çalışanları Kiara Blue gibi insanların hayatlarını dönüştürmeye yardımcı olmak için zamanlarını ve paralarını cömertçe veriyor. Blue, kariyerine devam etmek için mücadele ederken "maaş çeki için maaş çeki" yaşıyordu. Microsoft Çalışan Verme Programı ve Microsoft Hayırseverlik aracılığıyla bireysel çalışanlar tarafından desteklenen kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Year Up aracılığıyla yardım buldu. Year Up, düşük gelirli gençlere bir yıllık mesleki beceri eğitimi, staj ve diğer geliştirme fırsatları sunar ve Microsoft çalışanlarının 1983'ten bu yana desteklediği 31.000'den fazla kar amacı gütmeyen kuruluştan biridir.
Microsoft'un Seattle merkezli BT Stratejik Hizmetler başkan yardımcısı Jacky Wright, blue'ya programda çalışırken akıl hocalığı yaptı. Wright, "Benim için bir rol model olma, kadranı hareket ettirme ve genç yetişkinleri bu dünyaya maruz bırakma yeteneği - muhtemelen daha az şanslı doğan insanlar için bir çıkış yolu olan zengin kariyerlere yol açabilecek bir şey - bu benim için gerçekten önemli" diyor. Microsoft, her çalışanın kar amacı gütmeyen kuruluşlara yaptığı bağışlarla eşleşir ve bir çalışanın gönüllü olduğu her saat için 25 USD katkıda bulunur. Program, kar amacı gütmeyen kuruluşların dünyanın dört bir yanındaki insanlara yardım çabalarına 1 milyar dolardan fazla para getirdi ve sadece geçen yıl rekor kıran 125 milyon dolar topladı.
Microsoft Giving Campaign 2016, Microsoft Hayırseverler, çalışanlar
Kiara Blue, solda ve Microsoft'dan Jacky Wright, Blue'nun Year Up programında akıl hocasıydı. (Fotoğraf: Scott Eklund/Red Box Pictures
Olimpus Projesi, bulut hızında açık kaynaklı donanım geliştirmenin yeni çağını başlatacak. Microsoft'un yeni nesil hiper ölçekli bulut donanım tasarımı ve Open Compute Project topluluğu ile açık kaynak donanım geliştirme için yeni bir model olan Project Olympus, bu hafta Londra'da düzenlenen "Zettastructure: The European Digital Infrastructure Summit"te Open Compute Project işbirliğiyle tanıtıldı. Open Compute Project Foundation'ın baş teknoloji sorumlusu Bill Carter, "Microsoft, açık kaynaklı donanım geliştirmede yeni bir çağın kapısını açıyor" diyor.
Microsoft Research Asia, makinelerin insanlar gibi daha fazla kavramsallaştırmasına yardımcı olan bir grafik yayınladı. Microsoft'un Pekin, Çin'deki araştırma laboratuvarı Microsoft Research Asia'dan bir bilim adamı ekibi, bilgisayarların insansı bir şekilde kavramsallaştırmasına yardımcı olmak için tasarlanan Microsoft Concept Graph'ın kamuya açıklandığını duyurdu. Grafik, makine öğrenimi algoritmalarının milyarlarca web sayfasından ve yılların anonimleştirilmiş arama sorgularından topladığını gösteren 5,4 milyondan fazla ve büyüyen kavramların büyük bir grafiğidir. Tüm bunlar önemlidir, çünkü bunun gibi bilgi grafikleri, bilgisayar bilimcilerinin gerçek yapay zekanın bir işareti olduğunu savunduğu insan düşüncesini hesaplamalı olarak simüle etmek için endüstri ve akademide devam eden çabaların önemli bir bileşenidir.
Microsoft Concept Graph, Microsoft Research Asya
Soldan, Microsoft Research Asia'dan Lei Ji, Jun Yan ve Dawei Zhang, Microsoft Concept Graph'ın geliştirilmesinde kilit oyunculardı. (Fotoğraf kredisi: Microsoft.)
Sosis, arabalar ve Boya 3D. Hayır, bu bir "Jeopardy" sorusuna cevap değil, ama kontrol etmek için bazı iyi şeyler. Animasyon özelliği "Sosis Partisi", yalnız bir sosisin yiyecek marketi terk ettiğinde ne olduğu hakkındaki korkunç gerçeği öğrendiği, Blu-ray'de bulunmadan bir hafta önce, şimdi Windows Mağazası'nın Filmler ve TV bölümünde. "Forza Horizon 3" Alpinestars Car Pack, bir çift sevilen drift efsanesi, 1998 Nissan Silvia K'ler ve 1990 Mazda Savanna RX-7 dahil olmak üzere yedi yeni araba getiriyor. Paint 3D'de seveceğiniz beş özelliğe bir göz atın, 3D olarak oluşturmanın ve fikirlerinizi 3D Doodle ile hayata geçirmenin ne kadar kolay olduğu da dahil.
Boya 3D
Hafta Sonu Okuması için bu kadar! Gelecek hafta bize katıl, aynı saatte, aynı yerde. ??
Tarafından gönderildi Suzanne

Choney
 Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

30.10.2021

Diğer Haberler