Alışveriş Sepetim
19,111
20,535

Microsoft Store'dan tasarruf ederek okula dönüşe hazır olun

Yaz tatili tüm hızıyla devam ederken , alışveriş yapanların dörtte biri şimdiden kendilerini gelecek öğretim yılına hazırlayacak öğeleri ararken , okula dönüş alışverişi devam ediyor Microsoft Store, öğrencilerin ve ailelerin evde, sınıfta veya hareket halindeyken kullanabilecekleri basit araçları bulmalarına yardımcı oluyor. 6 Temmuz'dan itibaren Microsoft Store, dizüstü bilgisayarlar, PC'ler ve aksesuarlarla ilgili bir dizi teklif sunuyor.
Microsoft Store'un okula dönüş fırsatları ve tasarrufları şunları içerir:
Surface Pro 7 ve Pro Tip Kapaklar
Surface Pro 7 ve Pro Tip Kapaklar
Surface Pro 7 ve Pro Type Cover paketinde 360 ??$'a kadar tasarruf edin
  • Ultra hafif ve çok yönlü Surface Pro 7 ve Pro Type Cover paketini 360 $ indirimle alabilirsiniz. Her yerden öğrenmek için kullanabileceğiniz bir cihaz için altı Pro Tipi Kapak seçeneği arasından seçim yapın, böylece okul yılı ne olursa olsun hazırlıklı olun.
Yüzey Pro X
Yüzey Pro X
Surface Pro X'te 300 $'a kadar tasarruf edin
  • Ultra ince Surface Pro X , 300 $ indirimli olarak mevcuttur. Çalışma ve bağlantı kurma yöntemleriniz için tasarlandı; Surface Pro X, 15 saate kadar pil ömrüne ve dokunmatik ekran özelliklerine sahiptir.
ASUS i3 VivoBook
ASUS i3 VivoBook
Belirli bilgisayarlarda, oyun bilgisayarlarında ve monitörlerde 500 $ tasarruf edin
  • Aileler, Surface'ın yanı sıra, ASUS i3 VivoBook'ta 140$'lık tasarruf da dahil olmak üzere Microsoft Store'da PC'leri ve monitörleri satışta bulabilirler . ASUS VivoBook, hareket halindeyken alınmak üzere tasarlanmıştır ve sanal ve yüz yüze sınıf ayarları arasında geçiş yapmak için mükemmeldir.
Ayrıca, tüm satın alma işlemleri ücretsiz kargo ve iade, kişisel, sanal alışveriş randevuları, Klarna ile esnek ödeme seçenekleri ve Microsoft Store ortaklarımızdan faydalı videolar içeren Microsoft Store Promise ile birlikte geldiğinden Microsoft Store'da alışveriş yaparken içiniz rahat edecek. Ayrıca, belirli Surface cihazlarını satın alırken sınırlı bir süre için Microsoft Store'un donanım garanti planı olan Microsoft Complete'te %20-30 tasarruf edin .
En sevdiğiniz öğeyi indirimde bulamıyorsanız, ebeveynler ve öğrenciler Microsoft Store'daki belirli ürünlerde yıl boyunca %10'a varan oranda tasarruf edebilir.*
*Başka bir kampanya ile birleştirilemez. Şartlar ve koşullar geçerlidir; tam anlaşmaya bakın .
Editörün Notu – 4 Ağustos 2021 – Süresinin dolmasının ardından, Surface Go 2'yi içeren teklifin yerini Surface Pro 7 ve Pro Type Cover paket teklifi aldı. Surface Pro X teklifinin süresinin 28 Ağustos'ta sona ereceğini unutmayın; diğer iki teklif 12 Eylül'e kadar iyi.
Editörün notu – 6 Temmuz 2021 – Yukarıdaki sayfa, Surface Go 2 teklifine bir tür kapak eklendiğini bildirmek için güncellendi.
 

6.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.