Microsoft Store'dan tasarruf arak okula dönmeye hazır olun

Yaz tatili tüm hızıyla sürerken, alışveriş yapanların dörtte biri onları yaklaşan eğitim yılına hazırlayacak öğeleri aramaya başladı. Microsoft Store, öğrencilerin ve ailelerin evde, sınıfta veya hareket halindeken kullanmak için basit araçlar bulmasına yardımcı oluyor. 6 Temmuz'dan itibaren Microsoft Store dizüstü bilgisayarlar, bilgisayarlar ve aksesuarlar için bir dizi teklif sunuyor.

Microsoft Store'un okula dönüş fırsatları ve tasarrufları şunlardır:

Surface Pro 7 ve Pro Tipi Kapaklar
Surface Pro 7 ve Pro Tipi Kapaklar

Surface Pro 7 ve Pro Type Cover paketinde 360 TL'ye kadar tasarruf edin

  • Ultra hafif ve çok yönlü Surface Pro 7 ve Pro Type Cover paketini 360 $ kapalı olarak alabilirsiniz. Her yerden öğrenmek için kullanabileceğiniz bir cihaz için altı Pro Type Cover seçeneği arasından seçim yapın, böylece okul yılı ne olursa olsun hazırlıklı olursunuz.
Surface Pro X
Surface Pro X

Surface Pro X'te 300 DOLARA kadar tasarruf edin

  • Ultra ince Surface Pro X, 300 $ kapalı olarak mevcuttur. Çalışma ve bağlanma yollarınız için üretilmiştir; Surface Pro X, 15 saate kadar pil ömrüne ve dokunmatik ekran özelliklerine sahiptir.
ASUS i3 VivoBook
ASUS i3 VivoBook

Belirli bilgisayarlarda, oyun bilgisayarlarında ve monitörlerde 500 USD tasarruf edin

  • Surface'in yanı sıra, aileler Asus i3 VivoBook'ta140 $ tasarruf da dahil olmak üzere Microsoft Store'da bilgisayar ve monitörleri satışta bulabilirler. ASUS VivoBook hareket halindeken alınacaktır ve sanal ve şahsen sınıf ayarları arasında geçiş yapmak için mükemmeldir.

Tüm satın almalar ücretsiz gönderim ve iadeler, kişisel, sanal alışveriş randevuları, Klarna ile esnek ödeme seçenekleri ve Microsoft Store iş ortaklarımızın yararlı videolarını içeren Microsoft Store Promise ile birlikte geldiğinden, Microsoft Store'da alışveriş yaparken de gönül rahatlığı elde edersiniz. Ayrıca, belirli Surface cihazlarını satın alırken, microsoft complete , MicrosoftStore'un donanım garanti planında sınırlı bir süre için %20-30 tasarruf edin.

En sevdiğiniz ürünü satışta bulamıyorsanız ebeveynler ve öğrenciler Microsoft Store'daki belirli ürünlerde yıl boyunca %10'a kadar tasarruf edebilir.*

*Başka bir teklifle birleştirilemez. Hüküm ve koşullar geçerlidir; tam sözleşmeye bakın.

28.10.2021

Diğer Haberler