Alışveriş Sepetim

Microsoft Son Dakika Tatil Alışverişi Rehberi

Ofis koridorları boşalmaya başladı, çocuklar tatil tatili için okuldan çıktılar ve havada şenlik havası var. Tatil alışverişinizi henüz bitirmediyseniz, biraz çılgına dönmek kolay olabilir. Ama Otostopçuzun Galaksi Rehberi'nin dediği gibi:"Panik Yapmayın!"

Hala vaktin var. Keskin zekan ve zekan var. Ve internetin gücü parmaklarınızın ucunda.

Tatil alışverişinizi bitirmek için çabalıyor olmanız fiyatları karşılaştıramayacağınız anlamına gelmez. Windows Phone ve Bing'i kullanarak hareket yerinde mağaza karşılaştırması yapabilirsiniz. Bir ürünü, UPC veya QR kodunu taramanıza ve ne kadara mal olduğunu ve nereden satın alacağınızı görmenize olanak tanıyan Bing Vision'ı ateşleyin. Bu videoda nasıl çalıştığını görün.

Son dakika hediye fikirleri bulmaya çalışırken beynini mi kurdiyorsun? Seni koruyoruz. Donanım, yazılım, oyunlar, Windows 7 pc'ler, telefonlar - gerçekten hepsine sahip olabilirsiniz. Ya da en azından hepsini satın al. Malları almak için fikirler ve bağlantılar için tatil slayt gösterimize göz atın.

Xbox 360 için Kinect için Dance Central 2 veya Kinect Sports: Season 2 gibi en son oyunlarla aileyi ayağa kaldırın ve kanepeden ayağa kaldırın. Listenizdeki sıkı oyuncular için "Call of Duty: Modern Warfare 3", "Gears of War 3" ve "Halo: Anniversary Edition" var.

Daha fazla oyun iyiliği: Çocuklarınıza bu yıl Disneyland'e gideceklerini söyleyebilirsiniz. "Kinect Disneyland Adventures", interaktif bir tur, gezinti ve oyunlar için ailenizi dünyanın en mutlu yerine götürür. Ve "Once Upon a Monster" adlı canlı bir hikaye kitabını keşfederken Cookie Monster, Elmo ve diğer Susam Sokağı karakterlerine katılabilirler. Ve ayılarımız var! "Kinectimals Now with Bears" ayı kucaklaması için hazır.

Tüm bu hediyeleri ve daha fazlasını Microsoft Store.'dan alabilirsiniz. İnsan etkileşimi için can atıyorsanız, monitörün arkasından çıkın ve Microsoft Store konumlarımızdanbirini ziyaret edin. İyi Bayramlar!

Tarafından gönderildi Jeff
Meisner 
Editor, Resmi Microsoft Blog

04.11.2021

Diğer Haberler