Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Microsoft Shopping Assistant ile paradan ve zamandan tasarruf edin !

Binlerce mağazadaki ürünlerin fiyatlarını takip edin

Microsoft Alışveriş Asistanı ile tekrar bir anlaşma kaçırmayın. Bir ürün web sayfasındayken, asistan widget'ındaki kalp şeklindeki düğmeyi tıklayın ve Sık Kullanılanlarınıza ekleyin. Fiyat değiştiğinde asistan otomatik olarak sizi bilgilendirir ve tüm fiyat değişikliklerini asistandaki bildirim ekranından görebilirsiniz.

Perakendeciler arasında fiyatları karşılaştırın

Diğer perakendecilerden anlık fiyat karşılaştırmaları ile daha akıllıca alışveriş yapın. Çevrimiçi alışveriş yaparken, baktığınız ürünler başka yerlerde daha ucuz olduğunda asistan sizi bilgilendirir. Ne kadar tasarruf edebileceğinizi veya en iyi anlaşmayı yapıyorsanız bakın. Benzer ürünler için öneriler de bulabilirsiniz.

Alışveriş yaptığınız her yerde alışveriş yapın

Birden çok sekmeyi açık tutmayı veya favori ürünlerinizin bağlantılarını e-postayla göndermeyi unutun. Asistan, göz attığınız ürünleri otomatik olarak hatırlatır. Alışverişinizi özel panolarla da organize edebilirsiniz.

Her zaman kontrol sizde

Microsoft Shopping Assistant, güvenliğiniz ve gizliliğiniz göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Alışveriş verilerinizi her zaman kontrol altında tutuyorsunuz - ürünleri istediğiniz zaman asistanın geçmişinden kaldırabilirsiniz.

Bu tatil sezonunda asistanın alışverişini yapın. Tarayıcınıza ekleyin ve alışverişinizi basitleştirin!

30.11.2020

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.