p

Microsoft, Office 365 sanallaştırma deneyimini geliştirmek için FSLogix'i satın aldı

Microsoft 365'in müşterilerin modern bir masaüstü deneyimine geçiş yapmalarına olanak katmasının yolu, onu iş yeri dönüşümünün merkezine koyar. Windows 10 ve Office 365'e sahip modern bir masaüstü, yalnızca en üretken ve en güvenli bilgi işlem deneyimini sunmuyor, aynı zamanda BT zamandan ve paradan tasarruf sağlıyor ve iş sonuçlarını artırmaya odaklanmanızı sağlıyor. Birçok şirket için özel ihtiyaçları modern bir masaüstünün sanallaştırılması gerektirir.

Sanallaştırma yeteneklerimizi genişletmeye ve Microsoft 365 müşterileri için daha da zengin bir deneyim sağlamaya yardımcı olmak için, FSLogix.

FSLogix için bir şirket logosu

FSLogix, sanallaştırmayı desteklemek için gereken kaynakları, zamanı ve emeği azaltan yeni nesil bir uygulama sağlama platformudur. FSLogix çözümleri, küçük işletmelerden çok sayıda endüstride çok büyük küresel işletmelere kadar müşteri deneyimini ve üretkenliği artırırken BT departmanları için destek gereksinimlerini de azaltır.

Eylül 2018'de, müşterilerin Azure'da modern bir masaüstü deneyimi çalıştırmalarını sağlayan bir Microsoft 365 hizmeti olan Microsoft Windows Sanal Masaüstü'nü duyurduk. Office 365 ProPlus için en iyi duruma getirilmiş ve ücretsiz Windows 7 Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri içeren çok kullanıcılı bir Windows 10 deneyimi sunan tek bulut tabanlı hizmettir. Windows Sanal Masaüstü ile, yerleşik güvenlik ve uyumlulukla Windows ve Office'i Azure'da dakikalar içinde dağıtabilir ve ölçeklendirebilirsiniz.

Bu satın alma ile müşteriler çeşitli şekillerde yararlanacaktır. Müşteri etkileşimi sayesinde, Microsoft Office uygulamalarının herhangi bir işletmede en çok kullanılan ve en sık sanallaştırılan uygulamalardan bazıları olduğunu biliyoruz. Office 365 ProPlus şu anda en iyi Office deneyimidir ve FSLogix'in Outlook ve OneDrive'daki kullanıcı profilleri için daha hızlı yükleme süreleri sağlamasıyla, Office 365 ProPlus çok kullanıcılı sanal ortamlarda (Windows Sanal Masaüstü dahil) daha da performanslı hale gelecektir.

FSLogix'i Microsoft'ta ağırlamaktan heyecan duyuyoruz ve teknolojisinin ve halkının müşterilerimizin sanallaştırma deneyimi üzerindeki etkisini dört gözle bekliyoruz.

30.10.2021

Diğer Haberler