Alışveriş Sepetim

Microsoft, Office 365 eDiscovery'yi kullanarak yılda 4,5 milyon dolar tasarruf ediyor

Yasal, ticari ve düzenleyici uyumluluk zorluklarını karşılamaya devam etmek için işletmeler önemli bilgileri tutabilmeli ve koruyabilmeli ve ilgili olanı hızla bulmalıdır. Günlerce, hatta haftalarca harcamak, milyonlarca dosyayı manuel olarak eleyerek ilgili küçük sayıyı bulmak sadece pahalı olmakla kalmaz, aynı zamanda bir seçenek de değildir.
Microsoft'ta uyumluluğun ne kadar zorlu ve karmaşık olabileceğini biliyoruz. Tahmin edebileceğiniz gibi, küresel ölçekte faaliyet gösteren büyük bir kuruluş olarak, her yıl birçok keşif talebine maruz kalıyoruz. Hukuk departmanımız, keşif sonuçlarımızın doğruluğunu ve kullanışlılığını iyileştirmek ve zamandan ve paradan tasarruf etmek için Office 365'in e-Keşif özelliklerini kullanır.
“ Office 365, bulut öncelikli bir dünyada gelişen eDiscovery zorluklarını karşılıyor ” başlıklı teknik incelememiz , Office 365'teki zengin eDiscovery yeteneklerinde size yol gösterir ve uyumluluk ve yasal talepleri zamanında ve maliyetle karşılamaya yardımcı olmak için bunları Microsoft'ta nasıl kullandığımıza dair örnekler verir. -etkili huy.
Kuruluşlar buluta geçtiğinde, en baştan bulut için tasarlanmış çözümler onlara daha iyi hizmet verir. Bu nedenle Microsoft'ta bulut öncelikli bir strateji benimsedik. Çözümlerimiz, müşterilerimize en başından itibaren bulutta daha yüksek verimlilik, maliyet tasarrufu ve güvenlik sağlar. Office 365 eDiscovery çözümümüz, eDiscovery'yi ölçeklenebilir, verimli, her zaman güncel ve güvenli bir ortamda buluta getiriyor.
 

16.08.2021

Diğer Haberler