Alışveriş Sepetim

Microsoft, Moda ve Teknoloji

Microsoft'taki rolümün en eğlenceli kısımlarından biri, teknolojideki eğilimleri ve Microsoft'un oynadığı rolü keşfetmektir. Geçmişte bu blogda doğal kullanıcı arayüzügibi trendler hakkında konuştum. Geçtiğimiz yıl boyunca, moda ve teknolojinin yakınsaması yükselişte olan bir trenddir.

LeBron James'in ne kadar yükseğe zıpladığınızı söyleyen sensörlere sahip yeni Nike spor ayakkabıları veya UnderArmour'un kalp atış hızı ve vücut pozisyonu gibi performans göstergelerini izleyen Biyometrik Sıkıştırma gömleği gibi, özellikle spor endüstrisinde bunun birçok örneği vardır. Teknoloji daha doğal, sezgisel ve günlük hayatımızın birçok yönüne dokunmuş hale geldikçe, bu trendin markalar, kıtalar ve Microsoft içinde patlamasına yardımcı olan daha rahat hale geldik. Giyilebilir bilgi işlem alanını keşfeden araştırmacılarımız var, perakendecilerin müşterilerin giyim deneyimini yaşamaları için yeni yollar sunmasını sağlayan teknolojiler ve uzun zamandır müşterilerimizin kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olan ürünler tasarlama işindeyiz.
O zaman uygun olan, New York Moda Haftasıiçin Microsoft, moda ve teknolojinin kesişimini tüketiciler için hayata geçirmek için Bloomingdale's ile bir araya geliyor - moda ile eşanlamlı bir marka . Bunu göreceğiniz bir yer Bloomingdale'in NYC 59th Street mağazasında, Microsoft Research Baskı Elbisesi. Elbise, bilgisayar bileşenlerini neredeyse tamamen kağıttan yapılmış bir elbiseye entegre eden ve teknoloji giyilebilir hale geldiğinde nelerin mümkün olabileceğini gösteren erken bir prototip ve sanatsal enstalasyondur. Kullanıcı, üst kısım monteli klavye kullanarak elbisenin yüzeyine tweet yazabilir ve 59'a gelen ziyaretçilerlik Street store, #MSBLOOMINGDALES hashtag'ini kullanarak tweet gönderebilir. Elbise, geçen yaz San Francisco'da düzenlenen 15.
Microsoft Research Baskı Elbisesi, neredeyse tamamen kağıttan yapılmış bir elbiseye dikilmiş entegre bilgisayar bileşenleriyle giyilebilir bilgi işlem trendini gösteren sanatsal bir enstalasyondur.

Diğer Microsoft Araştırmacıları, herhangi bir yüzeyi etkileşimli bir ekran haline getirebilecek giyilebilir teknolojiyi de araştırıyor. Giyilebilir Çok Dokunmalı Projektörile araştırmacılarımız, bir gün herhangi bir yüzeyi etkileşimli bir ekrana dönüştüren bir broş veya yaka iğnesi olabilecek giyilebilir teknolojileri araştırıyor. PocketTouchile kumaş ve sensörlerin entegrasyonunu ve cebimizdeki ve çantalarımızdaki teknolojiyle etkileşimin önündeki engeli nasıl kaldırabileceğimizi araştırıyoruz.
Moda ve teknoloji trendinin bir diğer yönü de teknolojiyi en son modaları keşfetmek için kullanma potansiyelidir - sanal olarak. Microsoft'un Kinect sensörü perakende için yeni deneyimler dalgası başlattı. Swivel, FaceCake'den kıyafetler üzerinde gerçekten denemenin acısına dayanmadan kıyafet denemenizi sağlayan sanal bir soyunma odasıdır. Kinect'in hareket algılama teknolojisiyle insan formunu tanıyıp tv ekranında görüntüler. Oradan, bir kıyafet seçmek için TV'ye el sallarsınız, ekranda olduğu gibi farklı açıları görmek için hareket edersiniz ve sosyal ağlarınızla paylaşmak için yeni görünümünüzün bir resmini çekersiniz. Swivel ayrıca Bloomingdale'in 59.
Microsoft, giyilebilir bilgi işlem alanını, perakendecilerin müşterilerin giyim deneyimini yaşamaları için yeni yollar sunmasını sağlayan teknolojileri araştırıyor ve uzun zamandır müşterilerimizin kişisel tarzlarını yansıtmalarına yardımcı olan ürünler tasarlama işinde.

Tabii ki, günümüzde çoğu insanın teknolojiyle etkileşim yolu kullandıkları cihazlardır. Ortaklarımızla birlikte, bilgisayar dünyasında mümkün olan en geniş seçeneği sunmanın insanların kendi stilini ifade etmesine izin verdiğine her zaman inandık. Bugün piyasadaki pc'ler ve Windows 8 ile gelen yeni bilgisayar dalgası bu kendini ifade etmeye devam edecek.
Kıyafetlerimizi donatdığımız gibi, bilgisayarlarımızı da fareler ve klavyeler gibi önemli teknolojilerle donatıyoruz. Microsoft Hardware'in en yeni fareleri ve klavyeleri güzel tasarım ve sanatsal ilham sunmaya devam ediyor. Şahsen, ideal form ve işlev dengesini sundukları için yeni Wedge Touch Mouse ve Wedge Mobile Keyboard'un hayranıyım. Tasarım demişken, bu haftadan itibaren Bloomingdale'in mağazalarını seçin ve Bloomingdales.com güzellik ve işlevi birleştiren ödüllü Arc Touch faresini taşıyacak.
Bloomingdale'in çekilişlerine girerek bu harika teknolojinin (ve daha fazlasının) çoğunu elde edebilirsiniz. Bir Ultimate Grand Prize kazananı bir Windows tablet, Microsoft Wedge Touch Mouse ve Wedge Mobile Keyboard, Kinect ile Xbox 360 ve bir Nokia Lumia 900 Windows Phone alacak. Kırk birincilik ödülü sahibi bir Windows tablet ve Microsoft Wedge Touch Mouse and Keyboard alacak. Girmek için 51515'e "ITSON" (yalnızca ABD) yazın.
Bu, Microsoft'un moda ve teknolojiyi entegre ettiği yerin yüzeyini yeni çizdi - daha fazlası var. Bu trendi takip etmek için Microsoft'ta İleri blogunda check-in, Microsoft Haber Merkezi'nde bu slayt gösterisini görüntüleyin,NY Moda Haftası'ndaki raporuma bakın ve bu Baskı Elbisesini gerçekten deneyip denemedığımı öğrenin.
New York'ta veya Bloomingdale mağazasının yakınındaysanız, uğrayıp ürünleri ilk elden kontrol etmeyi unutmayın.
Tarafından gönderildi Steve Clayton
Editor, Microsoft'ta Sonraki

 

04.11.2021

Diğer Haberler