Microsoft, mobil cihazlar için yenilikçi bir takvim uygulamasının yaratıcısı Sunrise'ı satın aldı

Microsoft'un Sunrise ,iOS ve Android için yeni nesil bir takvim uygulaması sağlayıcısını satın aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu satın alma işlemini yapıyoruz, çünkü insanların mobil cihazlarda takvimleri kullanma biçimindeki bir yeniden keşfin çok geciktiğini inanıyoruz. Amacımız, insanların mobil öncelikle bulut tabanlı bir dünyada zamanlarını daha iyi yönetmelerine ve en iyi şekilde kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Bu, üretkenliği yeniden keşfetme ve her kişi ve kuruluşu daha fazlasını başarma konusunda güçlendirme yolculuğumuzda atılmış bir başka adımdır. Bugün Sunrise'ı satın almamız, Acompli'yi yeni satın almamız ve Windows 10 için dokunma için optimize edilmiş yeni evrensel Office uygulamalarımızın tümü, Microsoft'un üretkenlik kategorisini yeniden düşünme hırsını örneklendiriyor. Amacımız, tüm platformlarda mobil e-posta ve takvimlemede daha anlamlı, güzel deneyimler oluşturmaktır. Ve aşağıdaki videoda duyacağınız gibi, Sunrise ve Acompli'deki yaratıcı yetenek ve taze düşünce, üretkenliği yeniden keşfetmeye çalışırken Microsoft ailesi üzerinde kalıcı bir etki yaratacaktır.

http://youtu.be/0KhasPPLH7A

Sunrise uygulaması, Microsoft'un takvimin geleceğine giden yolu hızlandıracak. Takviminizi bir dizi hizmete bağlayarak, gününüzü, haftanızı veya aynızı çok daha iyi bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Dijital hayatınızdan ilgili ayrıntıları çekerek yararlı ve otomatik bir şekilde hareket eder. Güvenilir ve tutarlı bir deneyim için cihazlar arasında basit ve güzel bir tasarıma sahiptir. New York Times, Sunrise'ı "Önümüzdeki Günler için Gündeminizi Ayarlamak için En İyi Takvim Uygulamaları" arasında favori olarak nitelendirdi.

Milyonlarca kullanıcı tarafından zaten indirilen Sunrise uygulaması, satın alma işleminden sonra piyasada ve ücretsiz kalacak. Çok çeşitli üçüncü taraf uygulamalarını ve takvim hizmetlerini desteklemeye devam edecektir. Önümüzdeki aylarda, başarısını nasıl oluşturacağımız ve Sunrise'ın yeniliklerini diğer Microsoft uygulamalarına ve hizmetlerine nasıl uygulayacağımız hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız. Sunrise CEO'su Pierre Valade'nin önümüzdeki yol hakkında bazı düşüncelerini içeren bir blog gönderisini buradanokuyabilirsiniz.

Sunrise, takvim oluşturmayı gezegendeki her insan için daha kullanışlı hale getirmek için tekil bir hedefle yönlendirilen yetenekli bir ekibe sahiptir. Tutkuları, yeteneklerinin kalibresi ve açıklık konusundaki bağlılıkları bize ilham verdi. Sunrise ekibini Microsoft'ta ağırlamayı dört gözle bekliyoruz. Takvimleme için mümkün olanın sınırlarını zorlamamıza yardımcı olacaklarına eminiz.

Teşekkürler

30.10.2021

Diğer Haberler