p

Microsoft LinkedIn'in satın alımını duyurdu, yeni Xbox'lar ve Herkes için Oyun E3'te tanıtıldı — Hafta Sonu Okuma: 17 Haziran baskısı

Hafta Sonu Okuma'nın bu sayısında, Microsoft'un LinkedIn'i satın alması, Herkes için Oyun, yolda olan yeni Xbox'lar ve üniversite öğrencilerinin Microsoft'un küresel Data Science Student Challenge'ını ve Data Science Summer School'una katılmaları hakkında bilgi edinin.

Microsoft LinkedIn'i satın alacak: Microsoft ve LinkedIn Pazartesi günü, Microsoft'un LinkedIn'in net nakiti dahil 26,2 milyar dolar değerindeki tamamen nakit işlemde hisse başına 196 dolar karşılığında LinkedIn'i satın alacağı kesin bir anlaşma yaptıklarını duyurdu. Hareketin bu takvim yılını kapatması bekleniyor. LinkedIn farklı markasını, kültürünü ve bağımsızlığını koruyacaktır. Jeff Weiner, Microsoft CEO'su Satya Nadella'ya rapor verecek olan LinkedIn'in CEO'su olarak kalacak. Nadella, "LinkedIn ekibi, dünya profesyonellerini birbirine bağlamaya dayalı fantastik bir iş büyüttü." dedi. "Birlikte LinkedIn'in yanı sıra Microsoft Office 365 ve Dynamics'in büyümesini hızlandırabiliriz ve gezegendeki her kişi ve kuruluşu güçlendirmeye çalışabiliriz." Microsoft ayrıca mesajlaşma uygulaması geliştiricisi Wand Labs. Satın alma, Microsoft'un Nadella'nın Mart ayında Build 2016 konferansında tanıttığı Bir Platform Olarak Konuşma vizyonunu ve stratejisini hızlandırıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=-89PWn0QaaY

Xbox, sınırların ve konsolların ötesinde: 6 teraflop GPU, 4K oyun ve yüksek kaliteli sanal gerçeklik içeren şık ve ince Xbox One S (Ağustos'ta geliyor) ve "Project Scorpio" (gelecek tatil 2017) dahil olmak üzere yeni Xbox One cihazları bu hafta E3'te duyuruldu. Ayrıca, yeni Xbox Live özellikleri ve çok sayıda oyun geliyor. Yeni Xbox Play Anywhere programı, oyuncuların bir kez oyun satın almalarını ve paylaşılan ilerleme, oyun kaydetme ve başarılarla hem Windows 10 PC'lerinde hem de Xbox One konsolunda oynamalarını sağlar. Xbox E3 2016 Briefing'de gösterilen her yeni Microsoft Studios başlığı, Xbox Play Anywhere'i destekleyecek ve daha fazla oyun yolda olacak.

E3 2016, Phil Spencer, Xbox One S

Herkes için Oyun. "Oyunoynamanın herkes için eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz,"diye yazdı Xbox başkanı Phil Spencer bu hafta. Spencer, Herkes için Oyun Oynamanın, Xbox Live'da Kulüpler ve Grup Arama aracılığıyla kiminle oynayacağınız konusunda size seçim yapma anlamına geldiğini, böylece ilgi alanlarınızı paylaşan kişilerle daha iyi bağlantı kurabileceğinizi söyledi. Herkes için Oyun Oynamak, Xbox Online Güvenlik özellikleriyle "şiddete, dile veya diğer insanlarla etkileşimlere maruz kalma düzeyinizi seçtiğiniz anlamına gelir, böylece oyun deneyiminiz istediğiniz kadar kontrol edilir." Aynı zamanda kapsayıcı tasarım, Xbox'ın Herkes için Oyun'un bir parçası olarak benimsediği bir şey. Spencer, "Devam eden bu girişimde, Xbox Takımı'ndaki her bir kişi, oyunları herkes için erişilebilir, eşitlikçi ve sürdürülebilir hale getirmeye çalışmak için birlikte çalışıyor." dedi.

Xbox, Herkes için Oyun, kapsayıcılık
Microsoft genelinde kapsayıcı tasarım projelerine liderlik eden kıdemli tasarım stratejisti Kris Woolery, kısa süre önce Herkes için Oyun çabasının bir parçası olarak beş günlük bir Sosyal Oyun Sprint'i kurmak için Team Xbox ile birlikte çalıştı. Fotoğraf: Brian Smale / (c) Microsoft

"Minecraft" için yeni bir diyar girin: "Minecraft: Pocket Edition ", "Minecraft:Gear VR Edition" ve "Minecraft: Windows 10 Edition Beta" için "Minecraft" Diyar hizmeti kullanıma sunulmaya başlandı. Diyarlar, arkadaşlarınızla her zaman kullanılabilen özel bir sunucuda oynamayı kolaylaştırır. Ayrıca, yalnızca davet ettiğiniz kişiler tarafından erişilebilen bulutta dünyalara ev sahipliği yapabilirsiniz. Ve aynı anda 11 oyuncuya kadar oynayabilir, daha önce mevcut olandan iki katından fazla.

YouTube Videosu

Üniversite öğrencileri veri bilimi pirzolalarını gösterirler. Küresel veri bilimi yeteneği sıkıntısıyla, Microsoft'un küresel Veri Bilimi Öğrenci Mücadelesi ve Veri Bilimi Yaz Okulu, üniversiteleri ve öğrencileri gerçek dünyadaki sorunlara yeni algoritmalar, fikirler ve çözümler uygulamaları için güçlendirmek için araçlar ve fırsatlar sunuyor. Challenge, Columbia Üniversitesi, ENSAE ParisTechUniversity College London (UCL), Hindistan Bilim Enstitüsü (IISc), Singapur Ulusal Üniversitesi ve Melbourne Üniversitesi'ndeki etkinlikleri desteklemektedir. Öğrenciler büyük veri kümelerine ve bulut bilişime erişebilir ve New York'ta az ısınma riski altındaki binaları belirlemek ve Fransız KızılHaçı'nın programlarının etkinliğini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olmak gibi gerçek sorunlarla başa çıkma özgürlüğüne sahip olurlar.

YouTube Videosu

Yeni uygulamalar outlook için Starbucks uygulaması eklentisi içerir. Artık Starbucks konumlarında toplantı rezervasyonu yapmak için Outlook için yeni Starbucks uygulaması eklentisini kullanarak Starbucks'ta joe ile bir joe üzerinden yüz yüze bir toplantı planlayabilirsiniz. Uygulama ayrıca kullanıcıların Outlook üzerinden hediye kartları göndermesine izin verir. Windows 10 için MyUSPS uygulamasıyla bir takip numarası ekleyebilirsiniz ve Canlı Kutucuk sizi ABD Posta Hizmeti aracılığıyla ilerlemesiyle günceller. Ayrıca Cortana'dan panoyu açmasını ve durumunu sizin için kontrol etmesini isteyebilirsiniz. Windows 10 için Hava Durumu Kanalı, ister Windows Phone, tablet veya PC'de olun, ekran boyutunuza kolayca uyum sağlayacak radar animasyonunu geliştirdi. Ve yakında: yeni Expedia uygulaması.

YouTube Videosu

Bu hafta Microsoft sosyal kanallarında,oyun oynamanın herkes için olduğuna inanan Kris Woolery ile tanıştık. Microsoft'ta kıdemli bir tasarım stratejisti olarak, oyun teknolojisi için geleceği oluşturmaya yardımcı oluyor ve tüm oyuncular için eğlenceli olduğundan emin oluyor. Kris'in Facebook ve Instagram'daoyun oynama konusundaki kapsayıcı yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kris Woolery, oyun, Xbox

Weekend Reading'in bu baskısı için bu kadar. Dışarıdaki tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun. Baba ya da değil, bu hafta sonu sevdiklerine fazladan sarıl ve gelecek cuma gelip bizi gör.

Tarafından gönderildi Suzanne
Choney 
Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler