Microsoft, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz OneDrive bulut depolama alanı artık dünya çapında kullanılabilir


Ücretsiz bulut depolama alanı OneDrive'ın artık küresel olarak kullanılabilir olduğu hareketli bir gündür , ancak hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Mevcut SkyDrive müşterilerinin tümü ayarlandı: Dosyalarınız yeni OneDrive'da hazır, OneDrive Blogunda Chris Jones yazıyor. "Tek yapman gereken OneDrive.com'ya gitmek ve giriş yapmak."
Beğeneceğini düşündüğümüz bazı değişiklikler bulacaksın. Jones, "Android için otomatik kamera yedeklemesi ve videoları fotoğraflar kadar kolay paylaşma ve görüntüleme yeteneği de dahil olmak üzere birkaç yeni özellik kullanıma kullanıma saıyoruz", diye yazıyor. "Ayrıca, size ücretsiz olarak verdiğimiz 7 GB'ın üzerine daha fazla depolama alanı kazanmanız için yeni yollar ekledik. Arkadaşlarınıza başvuran müşteriler artık OneDrive davetini kabul eden her arkadaşınız için 5 GB'a (500 MB artışlarla) kadar alabilir ve hatta başka bir fotoğrafı kaybetmemenize yardımcı olmak istediğimizden, yalnızca kamera yedekleme özelliğini kullandığınız için size 3 GB vereceğiz. Depolama alanınızı kullanma şeklinizde biraz daha esneklik istiyorsanız, yeni bir aylık ödeme planı bile var."
OneDrive her büyük cihazda ve platformda kullanılabilir. Windows, Windows Phone, Office ve Xbox'ın en son sürümlerinde yerleşiktir. Jones, "OneDrive'ı varsayılan depolama seçeneğiniz bile yapabilirsiniz, bu nedenle dosyaları buluta kaydedip kaydetmediğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok: Sadece oradalar" diye yazıyor. Bir iPhone veya Android telefon taşıyorsanız veya bir iPad, Android tablet, Windows cihazı veya Mac kullanıyorsanız, OneDrive da orada kullanılabilir."
OneDrive'ın resmi lansmanını kutlamak için Microsoft, 100.000 kişiye bir yıl boyunca 100 GB ücretsiz depolama alanı verecektir. "Bu 10 petabayt ücretsiz depolama alanı - gezegendeki herkesin fotoğrafı için yeterli depolama alanı. Eğer o 100.000 kişiden biri olmak istiyorsan, ipucu için @OneDrive göz kulak ol."
Daha fazla bilgi edinmek için basın bülteniniokuyun ve OneDrive Blog 'agidin.
Ayrıca ilginizi çekebilir:


·
Microsoft, SkyDrive'ın yakında OneDrive olarak yeniden adlandırılacağını duyurdu· Ücretsiz "Forza Motorsport 5" Road America pist eklentisi, oyunun ilk, şimdi mevcut
· Skype ve Lync arasında görüntülü arama evrensel iletişimin bir sonraki adımının bir parçasıdır

Suzanne Choney
Microsoft Haber Merkezi Personeli

 

01.11.2021

Diğer Haberler