Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Microsoft Ignite 2021'de Windows ve Cihazlar için bir rehber

Windows, modern çalışmanın kalbidir: tutarlı, güvenilir, tanıdık, sezgisel – Microsoft 365'te insanlara daha fazlasını yapma ve daha fazlasını başarma gücü veren uygulamaları ve deneyimleri sessizce destekler. BT'nin cihazları nasıl, ne zaman ve ne sıklıkta bağlandıklarından bağımsız olarak yönetmesini ve güvenliğini sağlamasını sağlar.
Geleceğin çalışmalarının bulut tarafından destekleneceğine inanıyoruz. Dünyanın iş gücü, dosyalara, uygulamalara ve verilere hem evden hem de ofisten - ve aradaki her yerden - erişilmesi gereken hibrit bir çalışma stiline başlarken, herhangi bir cihazdan çalışabilmelerini, ihtiyaç duydukları her şeye erişebilmelerini sağlamak bize düşüyor. her yerden yazdırın ve her şeyi her zaman güvende tutun. BT'nin iş sürekliliğini sürdürebilmesi için iş gücüne güvenli, üretken, bulut bağlantılı deneyimler sunma ihtiyacı hiç bu kadar büyük olmamıştı.
Bu nedenle, bu Microsoft Ignite'ı Windows için bir anı haline getiriyoruz. Windows'un sadece bir ürün olmadığını hatırlamak için bir an; bu bir evren, 1 milyardan fazla cihaz ve bu cihazları kullanan milyonlarca insandan oluşan bir ekosistem. Geri bildirimlerinize doğrudan yanıt olarak geçen yıl boyunca birçok yeni yetenek geliştirdik ve geleceğe hazır olmanızı sağlamak için yenilik yapmaya devam ediyoruz.
Bununla birlikte, Microsoft Ignite 2021'de sizi en son Windows, Surface ve Microsoft Edge özelliklerini hızlandıracak oturumlar ve deneyimler hakkında bilgilendirelim ve nereye gittiğimize bir göz atalım.

Canlı oturumlar | programa ekle

Modern çalışmanın kalbi: Panos Panay ve Roanne Sones ile
2 Mart Salı - 11:30 PM PST Panos Panay, Roanne Sones ile bir Windows ocak
başı sohbeti

Fark yaratanlar ve ticari müşteriler ve BT topluluğu için en son Windows yenilikleri hakkında hızlı ve canlı bir diyalog için Microsoft'un Ürün Sorumlusu Panos Panay ve Azure Edge + Platform CVP Roanne Sones'e katılın. Microsoft Ignite'taki Windows yolculuğunuza bizimle başlayın ve Microsoft deneyimleri ve hizmetlerinde hayat bulan özellikler ve yenilikler hakkında konuşalım.
Mühendisten mühendise: Windows konuşalım!
3 Mart Çarşamba – 16:00 PT ve 4 Mart Perşembe – 01:30 PT (canlı Soru-Cevap ile tekrar oynatın)
Aidan Marcuss, Ramya Chitrakar, David Weston, Gabe Frost

Windows CVP'si Aidan Marcuss ve Windows'un önemli üyeleri, güvenlik ve uç nokta yönetimi mühendislik ekipleri, ticari kuruluşları geleceğe hazırlamaya yardımcı olacak ve BT'nin hak ettiği kahramanın karşılamasını almasını sağlayacak özellikleri, yetenekleri ve parlak yeni şeyleri tartışıyor. Bu oturum canlı Soru-Cevap ile desteklenecek, bu yüzden sorularınızı getirin!
Uzmanlara Sorun: Windows ve Cihazlar
3 Mart – 17:00 PT  Çarşamba ve 3 Mart Çarşamba, PT – 11:30 PT

Windows, Microsoft Endpoint Manager (Microsoft Intune, Configuration Manager), güvenlik, Surface, Microsoft Edge, FastTrack ve daha fazlasını temsil eden ürün uzmanları, servis uzmanları ve mühendislerden oluşan geniş bir grup tarafından sorularınızın yanıtlanmasını sağlayın.
Uzmanlara Sorun: Microsoft Edge
2 Mart Salı – 23:30 PT

Bu, soru sorma ve en son güvenlik ve üretkenlik yeniliklerinin yanı sıra Microsoft Edge ve Microsoft 365'in devam eden entegrasyonu hakkında bilgi edinme şansınız. Misyonumuz, iş için en iyi tarayıcı olmaktır ve katkılarınız önemli bir bileşendir. Sizden dinliyor ve öğreniyoruz ve tüm bu geri bildirimlerin Microsoft Edge'e nasıl uyduğunu paylaşacağız.

Talep üzerine öne çıkan oturumlar | sırt çantasına kaydet

Microsoft Yüzey | Microsoft Mary Beth Anderson'dan modern uç nokta güvenliğinde en iyisini
sunan Frank Buchholz

Günümüzün hibrit iş yerinde güvenlik her zamankinden daha önemli. Yüzey mühendisliği ekibi, donanım tasarımı, donanım yazılımı geliştirme ve cihaz güncellemeleri ve yönetimi konularında uçtan uca sahiplik yoluyla 2015 yılından bu yana donanım yazılımı koruması ve cihaz güvenliği için birleşik bir yaklaşım kullanıyor. Microsoft genelindeki konu uzmanlarından Surface ve Microsoft 365'in insanlara Microsoft güvenliği ve modern yönetilebilirlik ile korunan her yerden çalışma özgürlüğü verdiğini öğrenin.
Müşterilerin Microsoft Edge Colleen Williams'ı sevmesinin başlıca nedenleri

Microsoft Edge bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü ve fırtınalı bir yıl oldu! Gelin, hem son kullanıcıların hem de BT yöneticilerinin Microsoft Edge'i kullanmayı neden sevdiğini, Microsoft kullanmanın neden herkesi daha güvenli kıldığını ve sırada ne olduğunu öğrenin.

Soru-Cevap için ayrıntılı incelemeler, demolar ve daha fazla fırsat

Canlı ve öne çıkan isteğe bağlı oturumlarımızda tartışılan konularda derinlemesine dijital öğrenme ve demolar arayanlar için, Video Hub on Tech Community'de yeni içerik yayınlayacağız. Ayrıca konferans aracılığıyla Tech Community'de günlük Windows Ofis Saatleri düzenleyeceğiz. Bu etkinlikler hakkında daha ayrıntılı bilgi için Windows IT Pro Blog'unda Microsoft Ignite 2021: Mart sürümündeki Windows ve Aygıtlar hakkındaki gönderiye bakın .

Umarım bize katılabilirsin!

Windows bilinen bir varlıktır, ancak yenilik potansiyeli hala çok büyük. Microsoft Ignite 2021'de bizimle bu yolculuğa çıkmaya davet ediyoruz ve Windows ailesinin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz!
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.