Microsoft güçlü ve uygun fiyatlı Lumia 435 ve Lumia 532 akıllı telefonlarını piyasaya sürdü

Lumia, Windows Phone, Lumia 532
Yeni Lumia 532 dört çekirdekli bir işlemci kullanıyor.

Çarşamba günü, Microsoft iki yeni Lumia duyurdu: Sezgisel ve uygun fiyatlı Lumia 435 ve dört çekirdekli işlemciye sahip güçlü bir cihaz olan Lumia 532. Şubat ayında, her iki telefon da Avrupa, Asya-Pasifik, Hindistan, Orta Doğu ve Afrika'daki belirli ülkelerde kullanıma sunulmaya başlayacak.

Her iki akıllı telefon da en son Windows Phone 8.1 işletim sistemi, Lumia "Denim" güncellemesi, Microsoft'un Office paketi (Word, Excel, PowerPoint ve OneNote), e-posta için Outlook, skype görüntülü arama için sorunsuz Skype entegrasyonu ve öne bakan kamera, HERE konum hizmetleri, OneDrive'da 30 GB'a kadar ücretsiz bulut depolama alanı ve Windows Phone mağazasındaki binlerce uygulamaya erişim ile birlikte gelir.

Her biri 4 inç ekranlı her iki telefon da kutudan çıktığı anda Lumia Camera ile birlikte geliyor. Ayrıca 1560 mAh batarya ile olağanüstü donanım ve pil performansına sahiptirler. Lumia 435, 1.2 GHz çift çekirdekli Qualcomm Snapdragon 200 işlemci ile geliyor ve Lumia 532 dört çekirdekli işlemci ile daha da fazla güce sahip. Her iki telefonda da 1GB RAM ve 8GB belleğin yanı sıra 128GB'a kadar microSD kart ekleme özelliği bulunuyor.

İki yeni telefon, parlak yeşil, parlak turuncu, beyaz veya siyah renklerde 3G tek SIM ve 3G Akıllı Çift SIM olarak sunulacak.

Yeni eklemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Lumia Konuşmaları bloguna gidin.

Suzanne Choney
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler