Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Microsoft Edge kurumsal yol haritası ve yayın planı ile tanışın

Yeni Microsoft Edge'in piyasaya sürülmesinden bu yana, özellikle kurumsal ortamlardaki müşterilerin, dağıtımları planlayabilmeleri ve gelecek değişikliklere hazırlanabilmeleri için özellik yol haritamız ve yayın planımız hakkında daha fazla görünürlüğe ihtiyaç duyduklarına dair geri bildirimler aldık.
Bugün, Microsoft 365 Yol Haritası portalında Microsoft Edge kurumsal özelliklerinin kullanılabilirliğini ve Beta ve Kararlı kanal sürümleri için yeni bir Microsoft Edge yayın planını duyuruyoruz .
M365 yol haritası portalı, yakında çıkacak olan Microsoft Edge kurumsal özelliklerini görüntülemenize olanak tanır; Ürünler alanında "Microsoft Edge"e veya Sürüm Aşaması alanında "Beta kanalı" ve "Kararlı kanal"a göre filtreleme yapabilirsiniz. Geliştiriciler , desteklenen ve gelecek platform özellikleri hakkında bilgi için Platform Durumu sayfamıza başvurmaya devam etmelidir .
Microsoft Edge ekibi, altı haftada bir Beta ve Kararlı kanallara genel güncellemeleri göndermeyi planlıyor. Yayın programı, Beta ve Kararlı kanalların ana sürümleri için hedef yayın haftasını verir.
Microsoft Edge'i iş için tarayıcı yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz!
– Adrian Guta, Program Yöneticisi, Microsoft Edge
– Elliot Kirk, Program Yöneticisi, Microsoft Edge

 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.