Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Microsoft Edge kurumsal eşitleme hizmetleri artık Microsoft 365 İş Ekstra için kullanılabilir

Microsoft Edge kurumsal eşitleme hizmetleri artık Microsoft 365 İş Ekstra (eski adıyla Microsoft 365 İş) aboneleri için kullanılabilir.
30 Nisan 2020'den önce zaten bir Business Premium abonesiyseniz, eşitlemenin çalışması için Microsoft Edge'den çıkış yapmanız ve tekrar oturum açmanız gerekebilir. Microsoft Edge'den çıkmak için, Business Premium hesabınızla profilinizin etkin olduğundan emin olun, ardından profil ayarlarınızda Oturumu Kapat düğmesini seçin. Ardından, Oturum Aç düğmesiyle tekrar oturum açın. Bir veya iki dakika içinde eşitleme beklendiği gibi çalışıyor olacaktır.
Mayıs ayından bu yana yeni bir Business Premium abonesiyseniz, daha fazla değişiklik yapmanıza gerek kalmadan senkronizasyon zaten sizin için çalışıyor olmalıdır. Microsoft Edge'de çalışmak için eşitleme konusunda sorun yaşıyorsanız, burada ek talimatlarımız bulunmaktadır .
Business Premium abonesiyseniz ve şimdi Edge ile eşitleniyorsanız sizden haber almak isteriz! Bize Twitter'daki @MSEdgeDev adresinden veya TechCommunity'deki Microsoft Edge Insider forumlarından ulaşabilirsiniz.
 

13.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.