Microsoft Edge kurumsal eşitleme hizmetleri Artık Microsoft 365 İş Ekstra için kullanılabilir

Microsoft Edge kurumsal eşitleme hizmetleri artık Microsoft 365 İş Ekstra (eski adıyla Microsoft 365 Business) aboneleri için kullanılabilir.

30 Nisan 2020'den önce zaten business premium abonesiyseniz, eşitlemenin çalışması için Microsoft Edge oturumunuzdan çıkmanız ve yeniden oturum açmanız gerekebilir. Microsoft Edge oturumunu açmak için Business Premium hesabınızla profilinizin etkin olduğundan emin olun ve ardından profil ayarlarınızda Oturumu Kapatın düğmesini seçin. Ardından, Oturum Aç düğmesiyle tekrar oturum açın. Bir veya iki dakika içinde eşitleme beklendiği gibi çalışıyor olmalıdır.

Mayıs'tan bu yana yeni bir Business Premium abonesiyseniz, sizde daha fazla değişiklik gerek kalmadan sizin için çalışıyor olmalıdır. Microsoft Edge'de çalışmak için eşitlemede sorun yaşıyorsanız, burada bulunan ek talimatlarımız.

Business Premium abonesiyseniz ve şimdi Edge ile senkronize olup olmadığınızı sizden duymak istiyoruz! Bize twitter'da @MSEdgeDevveya TechCommunity'deki Microsoft Edge Insider forumlarındanulaşabilirsiniz.

28.10.2021

Diğer Haberler