Microsoft Edge artık iOS ve Android için kullanılabilir (Güncellendi)

26.03.26.2018, 09:00 PT: iPad ve Android tablet sahipleri - sizin için harika haberlerimiz var! Microsoft Edge artık Apple Store ve Google Play Store'da ücretsiz olarak indirilebilir. Artık tüm aygıtlarınızda Microsoft Edge'de Sık Kullanılanlar (Dolaşım Sık Kullanılanları dahil), Okuma Listesi, Yeni Sekme Sayfası, Okuma Görünümü ve Gezici Parolalar gibi tanıdık özelliklerle karşılaşabilirsiniz. Ve Microsoft Edge'i gerçekten öne çıkan şey, telefonunuzdan bilgisayarınıza bir web sayfası açmanıza izin vererek bilgisayarınızda devam edebilme yeteneğidir. Gelecekteki güncellemelerde iOS ve Android için Microsoft Edge'e yeni özellikler ve güncellemeler getirmeyi dört gözle bekliyoruz, bu yüzden lütfen geri bildirim sağlamaya devam edin!

Tabletlerde Microsoft Edge

Ekim ayında, tanıttık iOS ve Android için Microsoft Edge önizleme, Microsoft Edge'in telefonlarınızla iyi çalışmasını sağlama isteğinize yanıt olarak. Önizleme uygulamalarını indiren, test eden ve geri bildirim gönderen her birinize (yüz binlerceniz) özel bir TEŞEKKÜR EDİnİz. Fikirleriniz ve tutkunuz daha da iyi bir uygulama deneyimine katkıda bulundu.

Android ve iOS uygulamamızdan "önizleme" etiketini kaldırdığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bugünden itibaren Microsoft Edge, iOS (Apple Store) ve Android (Google Play Store) için ücretsiz olarak indirilebilir.


iOS ve Android için Microsoft Edge, bilgisayarınız ve telefonunuzda Sık Kullanılanlar, Okuma Listesi, Yeni Sekme Sayfası, Okuma Görünümü ve Dolaşım Parolaları gibi tanıdık özellikler getirir, bu nedenle cihaz ne olursa olsun taramanız sizinle birlikte gider. Ancak Microsoft Edge'i gerçekten öne çıkaran şey, bilgisayarınızda devam edebilme özelliğidir, bu da baktığınız sayfayı hemen bilgisayarınızda açmanıza veya daha sonra çalışmak üzere kaydetmenize olanak tanır.

Geri bildirimleriniz sayesinde, önizleme mobil uygulamasını başlattığınızdan bu yana bazı yeni ve popüler özellikler ekledik:

  • Dolaşım Şifreleri - Telefonunuza yeni bir şifre kaydedin ve sizi bilgisayarınıza kadar takip eder. Nerede olduğunuz veya şu anda hangi cihaz üzerinde çalıştığınızdan bağımsız olarak neye ihtiyacınız olduğuna bakın.
  • Karanlık tema - Artık pc'nize ek olarak telefonunuzda bu popüler temanın tadını çıkarabilirsiniz.

Pazar ve dil kullanılabilirliğinde, iOS için Microsoft Edge Amerika Birleşik Devletleri (İngilizce), Çin (Basitleştirilmiş Çince), Fransa (Fransızca) ve İngiltere'de (İngilizce) kullanılabilir. Android için Microsoft Edge, Amerika Birleşik Devletleri (İngilizce), Avustralya (İngilizce) Kanada (İngilizce ve Fransızca), Çin (Basitleştirilmiş Çince), Fransa (Fransızca), Hindistan (İngilizce) ve İngiltere'de (İngilizce) kullanılabilir. iOS ve Android için MS Edge'i zaman içinde ek pazarlara ve dillere getirmeyi dört gözle bekliyoruz!

iPhone ve Android telefonda gösterilen Microsoft Edge

daha fazlasını başarmak için insanları ve kuruluşları güçlendirmeye kararlıyız. Ve iOS ve Android için Microsoft Edge bu yolculuğun bir başka adımıdır. İndirme kısıtlamalarıyla birlikte önizleme etiketini kaldırmanın heyecanını yaşıyor olsak da, önümüzdekiler için daha heyecanlıyız. Oluşturmak için uzun bir yeni özellik ve iyileştirmeler listemiz var. Uygulamayı Windows 10 bilgisayarlarınızın yanında deneyeceğinizi ve daha da iyi hale getirebilecek fikirler sunacağınızı umuyoruz. Windows 10 ile yaklaşımımız olduğu gibi, yeni şeyler denemeye, öğrenmeye ve mümkün olan en iyi deneyimleri oluşturmaya devam edeceğiz.

27.10.2021

Diğer Haberler