Microsoft Build 2017 – bizimle koda gelin

Seattle skyline fotoğrafı

Microsoft, 25 yılı aşkın bir süredir geliştirici topluluğunu Bill Gates ve Satya Nadella gibi teknoloji liderleriyle bir araya getirmeye odaklanmıştır - PDC ve Build'de, LA'den San Francisco'ya ve şimdi Seattle'daki bulutlara geri döndü. 5.000'den fazla geliştiricinin bizzat bize katılması ve milyonlarca kişinin canlı yayın yoluyla takip edilmesiyle Build ve Seattle, sırada ne olacağının merkezi olacak.

Build aynı zamanda geliştiricilerin yeni nesil akıllı uygulamalar ve hizmetler oluşturmasına yardımcı olmak için bugün yaptığımız harika şeylere derin teknik dalışlar yapmak için de bir yerdir. Bir süredir buna "inşa ediyoruz", örneğin Salı günü Bilişsel Hizmetlerimizde geliştiricilerin çevremizdeki insanları ve dünyayı anlayan uygulamalar oluşturmasına yardımcı olan güncellemeleri duyurduk. Çarşamba günü, Windows Creators Update için geçerli önizleme SDK'sının tamamlandığını duyurduk. Ayrıca, IaaS geliştiricilerimize PaaS'ın kullanım kolaylığı ve ölçek avantajları getiren Azure Yönetilen Disklerve VM ölçek kümelerini de duyurduk.

Önümüzdeki haftalarda, geliştiricilerin Microsoft Teams'de işbirliği yaparken insanlara deneyim sunma fırsatı hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız. Ve 7 Mart'ta, geliştiricilerin neredeyse herhangi bir dili kullanarak her platformda, herhangi bir platformda oluşturmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni nesil Visual Studio 2017'yi kutlayacağız.

Microsoft Build 2017, 10-12 Mayıs'ta Seattle'da, geliştiricilerin bu en son yenilikleri ve sırada ne olduğunu öğrenmeleri için uygun bir yer olacaktır:

  • Karma gerçeklik deneyimleri
  • Son teknoloji, akıllı bulut uygulamaları
  • Basitleştirilmiş uçtan uca geliştirme operasyonları deneyimleri
  • Hemen hemen her cihaz için mobil deneyimler
  • Müşterilerinizi daha üretken hale getiren uygulamalar
  • Henüz hayal bile edemeyeceğimiz yapay zeka destekli uygulamalar

Açılış konuşmaları, derin teknik oturumlar, hackathon'lar ve diğer teknoloji uzmanlarınız ve Microsoft mühendislerinizle işbirliği yapma ve kodlama fırsatları için bize şahsen veya çevrimiçi olarak katılın. Biletler 14 Şubat saat 09:00'da.m PST'de http://build.microsoft.com'dasatışa çıkıyor.

Geliştirici olmak için daha heyecan verici bir zaman veya Microsoft'un ürünleri, araçları ve bulut hizmetleriyle oluşturmak için daha heyecan verici bir zaman olmamıştı.

Build 2017'de sizinle görmeyi, bağlantı kurmayı ve kodlamayı umuyoruz.


 

30.10.2021

Diğer Haberler