Microsoft bu yıl sınıf için yeni okul malzemeleri teslim ediyor

eğitim, öğretmenler, Microsoft Yenilikçi Eğitimciler, Microsoft Eğitim Ekibi
Microsoft Yenilikçi Eğitimcileri ile Microsoft Education ekibi, süper kahraman durumlarını gösterir.
Mağazalar okul malzemeleriyle dolu, otobüsler rotalarına geri döndü ve beklenti havada: okula dönüş zamanı. Ve ebeveynler ve öğrenciler okula hazır olmak için ellerinden geleni yaparken, öğretmenler belki de en önemli işe hazırlanmak için perde arkasında çalışıyorlar: yeni neslimizi eğitmek.
Yıllardır dünyanın dört bir yanındaki öğretmenler ve okullarla çalışma ayrıcalığına sahibim ve sürekli gelişen eğitim sistemleri, öğrenmeyi geliştirmenin "kesin" yolları, öğretimde yeni eğilimler ve hatta geri dönenler gibi birçok şey gördüm. Yine de, eğitimdeki eğilim ne olursa olsun, on yıllardır öğrenmeyi dönüştürmek için çok çalışan sürekli güç öğretmenlerdir.
Microsoft'ta öğretmenleri düşünerek ürünler oluşturuyoruz ve onenoteSwayMinecraft ve Skype gibi ürünlerin sınıfa yeni yaratıcılık ve etkileşim getirmelerine yardımcı olduğunu söylüyorlar. Öğretmenlerin öğrencilerle bulundukları yerde tanışmaları, kendi hızlarında öğrenmelerine yardımcı olmaları ve daha sonra öğrenmelerinde yeni zirvelere ulaşmaları için onları zorlamaları ile mümkün olandan ilham alıyoruz. Teknolojiyi ve yaşamları değiştirme vaadini kullanmak için büyük öğretmenlerin ellerinden daha iyi bir yer yoktur!
Bireyselleştirilmiş öğretim ve öğrenme eylem.
Doğru teknoloji platformu ve eğitim ile, dünyanın dört bir yanındaki öğretmenler 21 vermek için kişiselleştirilmiş yaklaşımları kullanmanın ilham verici yeni yollarını buluyorlar.
st yüzyıl becerileri.

Bugün, bireyselleştirilmiş öğretim ve öğrenmeyi etkinleştirmeye yardımcı olacak 8 yeni kaynak duyurduk:
 1. Office 365 Eğitim'e yeni ve masrafsız özellikler, windows 10'unyakın zamanda piyasaya sürülmesiyle birlikte eğitimciler ve öğrenciler için büyük iyileştirmeler sunuyor. Bugünkü güncelleme ile eğitim dizilimimizi basitleştiriyor, tüm akademik kurumlar için tek ve ücretsiz bir plana geçiyor ve okulların güvenlik ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamalarına yardımcı olmak için birkaç yeni özellik ekliyoruz. Ayrıca, öğretmenlerin ve öğrencilerin kaydolmasını ve ücretsiz Office araçlarını kullanmaya başlamasını kolaylaştırdık. Bugün ABD'de ve bu haftanın ilerleyen saatlerinden itibaren her yerde geçerli bir okul e-posta adresi olan herkes kaydolabilir.
 2. OneNote Sınıf Not Defteri ve Personel Not Defteri artık tüm Office 365 Eğitim müşterileri için genel kullanıma sunulmuştur. Yakın tarihli bir IDC araştırma çalışmasında,OneNote'un öğretmenlerin "zaman batar" olarak tanımladığı en iyi 10 etkinliği ele alması gösterilmiştir.
 3. Sınıfta yeni Skype saha gezileri bu yıl hazır. Öğretmenler, Skype ile sanal bir saha gezisine kaydolarak öğrencilerini kendi sınıflarında bir maceraya atabilirler.
 4. Office portföyündeki dijital bir hikaye anlatımı uygulaması olan Sway, yeni eğitim yılı için tam zamanında önizlemeden genel kullanıma geçti. Öğretmenler Sway'i sınıf derslerini yeniden tasarlamak, sınıf projelerini yeniden özetlemek,ebeveynler için ek materyal sağlamak, öğrencilerine yeni erişilebilir hikaye anlatımı araçları sağlamak ve daha fazlasını yapmak için kullanıyorlar. Sway ayrıca öğrencilerin okul projelerine, sınıf raporlarınave hatta kişisel portföylereyeni bir soluk almalarınayardımcı oldu.
 5. Snip, bir görüntüyü, web kameranızla veya dijital beyaz tahtanızla yaptığınız bir fotoğrafı mürekkeplerken hikayenizi kendi sesinizle anlatmanızı sağlayan yeni bir ekran yakalama aracıdır. Ve bu hikayeyi, snip'inizi panoya kopyalayarak, bir e-postayla göndererek ve bir web sitesine gömerek paylaşabilirsiniz. Eğitimciler, öğrencilere kişiselleştirilmiş geri bildirim sağlamak için Snip'i kullanıyor ve öğrenciler yaratıcılıklarını ifade etmek ve öğretmenler ve sınıf arkadaşlarıyla işbirliği yapmak için Snip'i kullanıyor.
 6. Teknolojiyi nasıl kullanacağınızı öğrenmenin yanı sıra, teknolojiyi nasıl oluşturacaklarını öğrenmek için öğrencilerin artan ilgisini görüyoruz. Öğretmenler, öğrencilerinin şu yeni kaynaklarla teknoloji oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmelerine yardımcı olabilir:
  • Microsoft YouthSpark Hub, dijital becerileri ve bilgisayar bilimlerini öğrenmek, öğrencilerin geleceğin işlerine hazırlanmaları ve hatta kendi işlerini kurmaları için çeşitli kaynaklara ve programlara sahiptir.
  • Microsoft Imagine araçları ve kaynakları, öğrencilerinin eğlenceli projelerle meşgul olurken kodlamanın temellerini öğrenmelerine yardımcı olmak için hiçbir ücret ödemeden öğretmenler tarafından kullanılabilir. Öğrencilerinizin teknolojinin yaratıcısı olmak için bu temelleri kullanmalarına yardımcı olmak için Imagine Cup yarışma merkezi aracılığıyla yarışmalardan yararlanarak bir sonraki seviyeye taşıyın. Bu eğitim yılı için yeni olan Imagine Cup Earth, NASA ile yer bilimleri ve programlamayı aynı anda öğreten bir ortaklıktan yararlanıyor. Öğrencilerinize becerilerini geliştirmeleri ve fikirlerini hayata geçirmeleri ve muhtemelen ödüller kazanmaları için ilham verin! Ve bir kodlama kulübü oluşturmak istiyorsanız, Kodlama Kulübü Başlangıç Kitimiz başlamanıza yardımcı olacaktır.
  • Microsoft Virtual Academy, öğretmenlerin teknolojiyi müfredatlarına daha iyi entegre etmelerine yardımcı olmak için kaynaklarla birlikte her seviyedeki öğrenciler için daha da pahalı olmayan bilgisayar bilimleri kursları sunmaktadır.
  • Oyunlar ve Uygulamalar Aracılığıyla Yaratıcı Kodlama, bilgisayar programlama ve alanda çok az veya hiç arka planı olmayan öğretmenler için gençlere ilgiyi çekmek için tasarlanmış yeni bir bilgisayar bilimi müfredatı, bugün başlatıldı ve öğretmenler için ücretsizdir.
 7. Angela Maiers ve Choose2Matter, Inc. ile öğretmenlere ücretsiz, özelleştirilebilir ve etkileşimli bir e-kitap sunuyoruz: "Özgürleştirici Dahi, İlk 20 Gün." Bu ücretsiz e-kitap, Genius Hour'un tanıtımında öğretmenlere rehberlik eder.
 8. Eğitimciler için özel olarak tasarlanmış daha da ücretsiz eğitim, artık çevrimiçi olarak ve yerel Microsoft mağazanızda.
En iyiyi ve en parlakı desteklemek.
En iyi teknoloji asla büyük öğretmenlerin yerini tutamaz. Bu nedenle Microsoft, kaynakları ve eş bağlantılarını sunan toplulukları öğrenme yoluyla öğretmenleri destekler. Microsoft Yenilikçi Eğitimciler gibi programlar, öğretmenlerin bağlantı kurmasını, en iyi uygulamaları paylaşmasını ve engelleri birlikte yıkmaya yardımcı olmasını sağlar. Microsoft Yenilikçi Eğitimcileri'nin bu yılki kohortunun başvuruları 30 Ekim 2015'e kadar kabul edilmektedir.

Birlikte, yeni eğitim yılının iyi bir başlangıcına gidiyoruz ve daha fazlasının gelmesini dört gözle bekliyorum ... Öğretmenler, süper kahraman durumunuzu kutluyoruz!
 

30.10.2021

Diğer Haberler