p

Microsoft, Bing zekasındaki inovasyonu hızlandırmak ve Bir Platform Olarak Konuşma'yı hızlandırmak için Wand Labs'ı satın aldı

Microsoft'un mesajlaşma uygulaması geliştiricisi Wand Labs'ı satın aldığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu satın alma, Satya Nadella'nın Mart ayındaki Build 2016 konferansımızda tanıttığı Bir Platform Olarak Konuşma vizyonumuzu ve stratejimizi hızlandırıyor.

Wand Labs'in teknolojisi ve yeteneği, insan dilinin gücünü gelişmiş makine zekasıyla bir araya getirdiğimiz ve insanları bilgi, bilgi, hizmet ve diğer insanlara daha alakalı ve doğal yollarla bağdaştırdığımız konuşma zekası çağındaki konumumuzu güçlendirecektir. Bing, Microsoft Azure, Office 365 ve Windows platformlarının gücünü her yerde geliştiricileri güçlendirmek için oluşturur ve genişletir.

Wand ekibinin anlamsal ontolojiler, hizmet eşleme, üçüncü taraf geliştirici entegrasyonu ve konuşma arayüzleri konusundaki uzmanlığı, özellikle akıllı ajanlar ve sohbet botları alanında yaptığımız çalışmalarla Bing mühendislik ve platform ekibine katılmak için onları mükemmel bir uyum haline getiriyor. Arama ve bilgi alanında deneyimli bir lider ve girişimci olan CEO Vishal Sharma tarafından 2013 yılında kurulan Wand Labs, Platform Olarak Konuşma'ya özgü alanlarda şimdiden geliştirmeler yapıyor.

Vishal bu alanda eşsiz bir yetenek ve saygın bir düşünce lideridir. Platform Olarak Konuşma'nın bu yeni çağında kendisinin ve ekibinin Bing zekası inovasyonumuza önemli katkılarda bulunabileceğinden eminiz. Vishal ve Wand Labs ekibini Microsoft'ta ağırlamaktan heyecan duyuyorum.

Vishal Sharma haberler hakkındaki düşüncelerini buradapaylaşıyor.

30.10.2021

Diğer Haberler