Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Microsoft 365’e geçmenin tam zamanı

Microsoft 365’e geçmenin tam zamanı

Windows 7 için sunulan desteğin sona ermesine bir yıldan az kaldı. Birçoğunuz, kullanıcılar ve BT departmanları için en üretken, güvenli ve uygun maliyetli deneyimi sağlayan Windows 10 ve Office 365’e geçiş yolculuğunuza çoktan başladınız. Ticari cihazların yarısından fazlası Windows 10’a geçti ve bu da dönüşümün çok hızlı olduğunu gösteriyor.

Yolculuğunuz boyunca her adımda yardımcı olmaya hazırız. Modern Masaüstü Dağıtım Merkezi tarafından geçişle ilgili ayrıntıların adım adım açıklandığı bir kılavuz sunulur. Gözlemlerimize göre Windows 7 ile uygulama uyumluluğu yüzde 99,9 olduğundan, Windows 10’a yükseltirken veya yeni Windows 10 cihazları satın alırken içiniz rahat olur. Desktop App Assure programı, karşılaşabileceğiniz uygulama uyumluluğu sorunlarını gidermenize yardımcı olması için yalnızca bu konuyla ilgilenen mühendislik kaynakları sağlar.

Güvenlik hala en büyük önceliğimiz ve Windows 10 en güvenli deneyimi sağlıyor. Desteğin sona ereceği 14 Ocak 2020 tarihine kadar tüm uygulamalarını ve cihazlarını Windows 10’a geçiremeyecek olup ek zamana ihtiyacı olanlara yönelik yeni seçeneklerimiz var:

  • Eylül 2018’de duyurduğumuz gibi, Windows 7 için Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri sağlayacağız.
  • Microsoft Windows Sanal Masaüstü (yakında), Ocak 2023’e kadar ücretsiz Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri alacak bir Windows 7 cihazı sunarak Windows 10’a geçiş sürecinde eski uygulamaları destekleme konusunda daha çok seçeneğe sahip olmanızı sağlayacak.
  • Eski Windows 7 cihazları olan müşteriler için son bir kaynak olarak Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri 1 Nisan 2019’dan itibaren satışa sunulacaktır. Bunlar uygun müşterilere cihaz başına olacak şekilde satılacak ve fiyat her yıl artacaktır.

Bunlara ek olarak, Ocak 2023’e kadar etkin Windows 7 Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmelerinin bulunduğu cihazlarda Office 365 ProPlus desteklenecek. Başka bir deyişle, Windows 7 Genişletilmiş Güvenlik Güncelleştirmeleri sürümünü satın alan müşteriler Office 365 ProPlus’ı çalıştırmaya devam edebilecek.

Diğer ayrıntıları öğrenmek veya ek bilgi edinmek için Microsoft hesap ekibinize ulaşın veya SSS belgemizi indirinMicrosoft 365’e geçmenin tam zamanı.

16.7.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.