Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Microsoft 365 ve Enterprise Mobility + Security

Microsoft 365 ve Enterprise Mobility + Security

Bugün Washington DC’deki Microsoft Inspire’da Microsoft Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security’yi (EMS) içeren yeni ticari teklif dizisi Microsoft 365’i duyurdu. Microsoft 365, çalışanları desteklemek için eksiksiz, akıllı ve güvenli bir çözüm sunuyor.

Her boyuttaki kurumun gereksinimlerini karşılamak amacıyla büyük işletmeler için Microsoft 365 Kurumsal’ı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için de Microsoft 365 İş’i kullanıma sunduk. Bunlar BT için hizmet sunumunu ve yönetimini kolaylaştırırken kapsamlı üretkenlik ve güvenlik özellikleri de sunuyor.

Bunun bir parçası olarak kullanıcıları, cihazları ve uygulamaları koruyan EMS, kullanıcı deneyiminden ödün vermeyen bir güvenlik düzeyi sağlamak için Office 365 ve Windows 10 ile birlikte çalışacak şekilde özel olarak tasarlandı. EMS binlerce SaaS uygulamasında ve şirket içi uygulamada koruma ve yönetim sağlarken iOS ve Android cihazlarındaki verilerin de güvenliğini sağlar. Kısa bir süre önce BT için yönetim deneyimini kullanımı kolay tek bir konsolda bütünleştirdik. Tüm bunlar bir araya gelerek kurumunuzun dijital dönüşümünü destekleyecek bir akıllı güvenlik çözümü oluşturuyor.

EMS’nin kullanımda olduğu 3 yıllık süre içinde 46 binden fazla kurum EMS’yi tercih etti ve yükleme tabanımız art arda 12 üç aylık dönem boyunca yıldan yıla üç haneli büyümeye tanık oldu. Bu müşteriler yeni bir çalışma kültürüne geçiş süreçlerini güvence altına almak için EMS’yi seçti.

ABD’deki en büyük sertifikalı genel muhasebe ve iş danışmanlığı firmalarından biri olan Plante Moran üretkenliğe ve güvenliğe olanak tanımak için EMS’yi tercih etti:

Plante Moran’ın Son Kullanıcı Sistemleri Yöneticisi Sean Bulger “Mobil e-posta erişimini yönetmek ve korumak için Good for Enterprise’ı kullanıyorduk ancak bununla cihazları değil, yalnızca e-postaları yönetebiliyorduk” diyor. “Profesyonel personelimizin istediği her yerden ve her cihazdan yalnızca e-postalara değil, her türlü bilgiye erişebilmesini sağlarken güçlü bir güvenlik düzeyine de olanak tanıyabilmek için bunun ötesine geçmek istedik.”

G&J Pepsi-Cola Bottlers, cihazların yanı sıra geniş bir şirket içi ve bulut tabanlı uygulama ve hizmet portföyünü merkezi olarak yönetip korumak için EMS’yi kullanıyor:

“ADP [bordro hizmetleri], Oracle, Meraki ve sahip olduğumuz tüm bu hizmet olarak yazılım çözümleri için çoklu oturum açma özelliğini sunmamız gerekiyordu. Ayrıca mobil cihazlarımızı korumamız ve bunlar üzerinde uygulamaları kullanıma sunabilmemiz gerekiyordu. İşletmemizin çalışma biçimini tamamen dönüştürdük.”
Eric McKinney, Bulut Hizmetleri Yöneticisi, G&J

Lider bir uluslararası üretici olan Gränges’in liderliğini sürdürebilmesi için araştırma ve geliştirme olanaklarından faydalanması gerekiyor. Veri güvenliği ise Gränges için yüksek öncelik taşıyor. İşte bu nedenle İsveçli üretici, Microsoft Enterprise Mobility + Security’yi (EMS) tercih ediyor.

 

 

29.7.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.