Alışveriş Sepetim

Masaüstünde, Windows 10'da ve telefonlarda yeni Outlook'a erken bakın

Bugünkü Office Mechanics gösterisinde, Windows masaüstü, Windows 10, iOS ve Android'deki yeni Outlook posta ve takvim deneyimlerine göz atacağız. Ben Walters, platformlar ve cihaz türleri arasında uçtan uca bir Outlook turu vermek için Jeremy Chapman'a tekrar katılıyor.

E-posta, birçok insanın iş yerinde iletişim kurmasının hala en yaygın yoludur. Office 2016 Preview, Windows 10 IT Pro ve Developer Preview ve telefonlardaki yeni Outlook deneyimleri, bugüne kadarki en zengin Outlook özelliklerini sağlar.
Masaüstünde, Office 2016 IT Pro ve Developer Preview'da Outlook bulut bağlantılıdır, eklerin nasıl keşfedildiği ve kullanıldığı konusunda yenilikler yapar, gelen kutunuzu dağınıklıktan kurtarmak için makine öğrenimi ile bütünleşir ve güncellenmiş bir görünüme ve hisse sahiptir.
Windows 10'da Outlook Posta ve Takvim, zengin yazma özellikleri, gelen kutusu önceliklendirmesi için yeni kaydırma hareketleriyle ve takvimi yakınlaştırmak için sıkıştırmayla gelişmiş dokunma desteği sağlar; ayrıca daha geniş bir e-posta hizmetleri ve protokolleri listesiyle çalışır. Outlook Posta ve Takvim, en son Windows 10 Teknik Önizleme derlemelerinin bir parçasıdır .
İOS için Outlook ve Android için Outlook daha önce Mac PC'nizde Outlook için ayrılmış olabilir görevlerin çoğunu yapalım. Odaklanmış gelen kutusu ve hızlı e-posta önceliklendirmesinden, bulut depolama alanına ve takviminize erişmeye kadar, Outlook Mobile daha fazlasını yapmanıza yardımcı olur ve yeni özelliklerle sürekli olarak gelişmektedir.
Tabii ki, daha fazlasını öğrenmek ve tüm bu Outlook uygulamalarını çalışırken görmek istiyorsanız, gösteriye göz atmak isteyeceksiniz.
 

17.08.2021

Diğer Haberler