Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Marvel vs. Capcom: Infinite bugün Windows 10'da!

Bugün Xbox Wire'da Capcom, Marvel ve Capcom'un ikonik evrenlerinden karakterler ve konumlar içeren popüler dövüş oyunu serisinin bir sonraki bölümünün - Marvel vs. Capcom: Infinite - artık Hem Standard Edition hem de Deluxe Edition'da Windows 10'da mevcut olduğunu paylaştı!Marvel capcom'a karşı: Sonsuz

Tüm organik yaşamı yok edecek bir virüsü serbest bırakmayı planlayan Ultron ve Sigma'nın birleştirilmiş formu olan korkutucu Ultron Sigma ile savaşmak için bir araya geldiklerinde Hikaye Modunda en sevdiğiniz kahramanlara katılın. Ya da her galibiyetin sizi destansı bir beceri hesaplaşmasında son patronla yüzleşmeye doğru ilerleteceği Arcade Modu'nda elinizi deneyebilirsiniz.

Standard Edition veya Deluxe Edition'ı Microsoft Store'dan indirin!

Görev Modu 'nda,belirli bir karakteri oynamayı öğrenmenize yardımcı olmak için oluşturulan kombinasyonlara ve özel hareketlere odaklanan 10 görev içeren bir öğreticiyi tamamlayabilirsiniz. Eğitim Modunda,becerilerinizi geliştirmek, dövüş yeteneklerinizi geliştirmek veya oynayacak yeni takımlar keşfetmek için çeşitli parametreler ayarlanabilir. Eğitiminizi tamamladıktan sonra, çeşitli zorlukların yapay zeka kontrollü rakipleriyle savaşmak için CPU'ya karşı kafa kafaya gidebilirsiniz. Ve Hikaye Modu'ndan kesme sahneleri, arka plan bilgileri, konsept sanatı ve ses parçaları dahil olmak üzere çok sayıda açılabilir öğe içeren Dr. Light Veritabanına erişin!

Sıralamalı Maç, Gündelik Maçve Acemiler Ligigibi çeşitli modlarda diğer oyuncularla savaşmak için becerilerinizi çevrimiçi yapın. En fazla sekiz oyuncunun aynı anda oyuncu-oyuncu maçları yapabileceği kendi lobinizi arayın veya oluşturun. Sıralamaları görüntüleyin veya en sevdiğiniz maçları yeniden oynatın ve hepsini yeniden yaşayın!

Marvel vs. Capcom: Infinite'in Windows 10 sürümü, Eylül 2017'deki ilk lansmanından bu yana tüm denge değişikliklerini ve hata düzeltmelerini içerecek ve Xbox One oyuncularıyla çapraz oynamayı içerecek. Windows 10 sürümü, Xbox One sürümüyle aynı özelliklere sahip olacak ve Xbox One'da da oynayabilmeniz için Xbox Play Anywhere ile uyumludur.

Standard Edition MSRP için kullanılabilir $39.99 ve Deluxe Edition IÇIN KULLANıLABILIR MSRP $59.99. Xbox Wire'da daha fazla bilgi edininve Şimdi Windows 10'da Marvel vs. Capcom: Infinite oynayın!

 

Marvel vs. Capcom: Infinite bugün Windows 10'da!

27.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.