Alışveriş Sepetim
19,023
20,685

Lenovo, ThinkSmart çözümlerini yeni aksesuarlar, güncellenmiş yönetim yazılımı ve daha fazlasıyla genişletiyor

İnsanların evden ve hibrit çalışma ortamlarında çalışmaya devam etmesiyle Lenovo, yeni aksesuarlar, güncellenmiş yönetim yazılımı ve Intel Unite ile platformdan bağımsız bir bilgi işlem cihazı ekleyerek çözüm portföyünü genişletti.
ThinkSmart Kamera  ve  ThinkSmart Bar  ThinkSmart çözümleri için optimize şirketin ilk markalı aksesuarlar - ama onlar Microsoft Takımlar Odalar * dahil olmak üzere çoğu toplantı salonu biçimleri ile kullanılabilir.
ThinkAkıllı Kamera
Akıllı Kamera
ThinkSmart Cam, küçük ve orta ölçekli odalar için uygun, akıllı bir toplantı odası 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralık) özellikli kameradır. Cam, geniş bir görüş alanı ile yüksek çözünürlüklü kare hızlarını destekler ve aktif konuşmacı izleme, otomatik yakınlaştırma, otomatik çerçeveleme ve kişi sayma gibi gelişmiş özellikler sunar. Ocak ayında satışa sunulması bekleniyor.
ThinkSmart Bar, sürükleyici bir toplantı odası ses deneyimi için dört yerleşik hüzmeleme mikrofonuna sahip, hafif, bağımsız, birinci sınıf bir ses çubuğudur. Şubat ayında satışa sunulması bekleniyor.
Cam ve Bar, özel ev ofislerinde olduğu gibi büyük toplantı odalarında da eşit derecede verimlidir ve ölçeklenebilir esneklik sunar. Artık ThinkSmart cihazınızla birlikte kullanılabilen ThinkSmart Manager, her ikisini de merkezi olarak yönetir.
Mart ayında piyasaya çıkan ThinkSmart Manager 2.0 , cihazların yerel yüksek temas hizmetini en aza indirerek BT ??yöneticilerinin yükünü hafifletmek için tek bir konsol uzaktan yönetim yardımcı programı sunar. Bu sürüm, Microsoft Teams Rooms için yönetici panosu toplantı içi analitiği, kullanıcı tarafından yapılandırılabilen e-posta bildirimleri ve toplu talep teknolojisi ekler. Ayrıca, iOS veya Android cihazlar için, konuşlandırılmış cihazların bir pano görünümü ile durum, talepte bulunma ve anında iletme bildirimleri sağlayan bir mobil uygulama da yenidir.
ThinkSmart Sürümü Küçük
Intel Unite için ThinkSmart Edition Tiny
10 inci  vPro güçlerle Nesil Intel Core işlemci yeni  Intel Birimi'nde için Minik ThinkSmart Sürümü Windows 10 IOT çalışır. Sorunsuz bir dağıtım süreci sağlamak için Intel Unite ile önceden yüklenmiş olarak gelir ve BT departmanlarının işbirliği altyapısını yönetmesine yardımcı olur.
 Daha fazla bilgi için Lenovo'yu ziyaret edin .
 

11.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.