Alışveriş Sepetim

Lenovo, ThinkPad ve ThinkVision portföylerine ekleme yapıyor

Lenovo, Windows tabanlı ThinkPad ve ThinkVision serilerini ThinkPad X1 Extreme Gen 4, ThinkPad L13 Gen 2, L13 Yoga Gen 2, ThinkVision M15 mobil monitör ve ThinkVision T24m-20 ekran dahil olmak üzere yeniden tasarlanmış ve yeniden tasarlanmış cihazlarla yeniliyor.
X1 Aşırı Gen 4 yukarı 64GB DDR4 bellek ve çift Katı Hal Sürücüsü (SSD) desteği, yeni NVIDIA RTX mobil grafik ile kullanılabilir. Bulut verilerine yüksek hızlı erişim için isteğe bağlı 5G Kablosuz WAN ile de yükseltebilirsiniz. Uzaktan çalışmadan en iyi şekilde yararlanmak için uçtan uca 16 inç ekrana (Dolby Vision desteğiyle 4K'ya kadar seçeneklerle), yeni bir FHD web kamerasına, çift gürültü önleyici mikrofona ve kullanıcıya dönük Dolby Atmos Hoparlöre sahiptir. Önceki nesilden %20 daha büyük sistem. Ve tüm bunlar dört kilodan daha az ağırlığa sahip.
Parmak izi okuyucusu, Windows Hello üzerinden daha kolay oturum açmak için güç düğmesine entegre edilmiştir ve daha büyük bir dokunmatik yüzey, bu kontrol yöntemini tercih eden kullanıcılara hitap etmektedir. Hızlı erişim tuşları ile sesli ve görüntülü aramaları hızlı bir şekilde cevaplayabilir ve sonlandırabilirsiniz.
 

12.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.