Lenovo Legion oyun bilgisayarları ve yüksek yenileme monitörünün en yeni serisi e-spor rakiplerini seviye atlamayı hedefliyor

Windows 10 üzerinde çalışan Lenovo Legion oyun bilgisayarı ailesi, NVIDIA'nın en yeni teknolojilerini içeren ve en yeni 11.Nesil Intel Core H serisi mobil işlemcilerden güç alan bazı yeni cihazlar ekledi.
Bunlar arasında yeni 16 inç amiral gemisi Lenovo Legion 7i, 16 inç Lenovo Legion 5i Pro ve yeni 15 inç ve 17 inç Lenovo Legion 5i. Espor oyuncuları, 360Hz yenileme hızına sahip yeni Lenovo Legion Y25g-30 IPS oyun monitörü sayesinde kurulumlarını hızlı tempolu, yırtılmayan bir oyunla tamamlayabilirler.
Lenovo Legion 5i Pro açık ve sola bakıyor, Stingray White'ta
Lenovo Legion 5i Pro
Oyuncular ve içerik oluşturucular üstün akış, düşük gecikme süresi, saniyede yüksek kareler (FPS) ve masaüstü kalibre performansına yakın yüksek performanslı işlemciyi seçebilirler. Windows 10, hız aşırtmadan önce birden fazla çekirdekte en yüksek performans için 5 GHz'e kadar turbo frekansı ile çoklu görev ve ağır iş yüklerinin taleplerinin üstesinden gelmek için yardımcı olur.
Thunderbolt 4, daha güvenilir ekran bağlantıları, daha hızlı şarj ve veri aktarımları için bu Intel destekli oyun dizüstü bilgisayarlarını destekler. Oyunculara canlı oyun akışlarını yavaşlamadan izleme olanağı sağlayan Intel Killer Wi-Fi 6 bağlantısı [1] sayesinde dizüstü bilgisayarınızın diğer cihazlarla aynı kablosuz kanalda bant genişliği için rekabet etmesi gerekmez.
Yeni Lenovo Legion PC'ler, en yeni ışın izleme sinematikleriyle NVIDIA GeForce RTX Dizüstü Bilgisayar GPU'larının performansını sunuyor. Oyuncular, dahil edilen Xbox Game Pass for PC ile 100'den fazla yüksek kaliteli PC oyununa düşük bir aylık ücret karşılığında sınırsız erişimin keyfini çıkarabilir [3]. Aboneler sadece özel teklifler ve indirimler almakla kalmaz, aynı zamanda piyasaya sürülir yayınlanmaz yeni oyunlar indirebilir ve oynayabilirler [3].
Lenovo Legion 5i sola bakan bir açıyla açılıyor
Lenovo Legion 5i
E-sporda milisaniye önemlidir, çünkü kazanmak ve kaybetmek daha yüksek kare hızlarına ve daha hızlı reaksiyon süreleri için daha düşük giriş gecikme süresine bağlı olabilir. Oyun profesyonellerine akıcılık ve daha fazla yanıt verme yeteneği sağlamak için üretilen yeni Lenovo Legion Y25g-30 360Hz oyun monitörü, rekabetçi e-spor oyunları için gerçek bir oyun değiştirici olabilir.
Monitör, daha fazla konsantrasyon için 24,5 inç orta ekran boyutunda, göz yorgunluğunu azaltmak için Eye Comfort teknolojisi ve gece geç saatlerde savaşlar için ergonomik konfor için kaldırma/eğme ve pivot/döner stand özellikleriyle birlikte gelir. Aşırı 1ms tepki süresi için bir mod ile, NVIDIA G-SYNC ve NVIDIA Refleks teknolojileri tarafından desteklenmektedir ve oyun içinde çizgi ve gölgelenmeyi ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.
Lenovo Legion 7i
Lenovo Legion 7i (arka bağlantı noktaları)
11'e kadar Lenovo Legion 7i dizüstü bilgisayarlik Gen Intel Core i9 HK işlemci 1.769,99 dolardan başlayacak. 11'e kadar Lenovo Legion 5i Pro dizüstü bilgisayarlik Gen Intel Core i7 H işlemci 1,329.99 dolardan başlayacak. Her ikisinin de Haziran ayından itibaren kullanıma sunulması bekleniyor [2].
Lenovo Legion 5i dizüstü bilgisayar (15 inç veya 17 inç ekran boyutlarında mevcuttur) ve 11'e kadarlik Gen Intel Core i7 H işlemci 969.99 dolardan başlayacak ve Temmuz ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor [2].
G-SYNC'li Lenovo Legion Y25g-30 oyuncu monitörü 699,99 dolardan başlayacak ve Ekim ayından itibaren satışa sunulması bekleniyor [2].
Daha fazla edinin Lenovo.
Lider fotoğraf: Lenovo Legion Y25g-30 oyun monitörü
[1] Konuma göre değişebilen ayrı olarak satın alınmış ve uyumlu Wi-Fi 6 yönlendirici ve plan gerektirir. Ek şartlar, koşullar ve/veya ücretler uygulanır. Wi-Fi 6 hızları genellikle 3,5 Gbps'ye kadar olan Wi-Fi 5'e kıyasla 9,6 Gbps'ye kadardır.
[2] Fiyatlar vergi içermeyebilir ve kargo veya seçenekleri içermez ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir; ek hüküm ve koşullar geçerlidir. Bayi fiyatları değişebilir. Raftaki tarihler ve renk seçenekleri coğrafyaya göre değişebilir ve ürünler yalnızca belirli pazarlarda bulunabilir. Tüm teklifler müsaitlik durumuna bağlıdır. Lenovo, ürün tekliflerini, özelliklerini ve teknik özelliklerini herhangi bir zamanda bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
[3] Lenovo Legion oyun bilgisayarı başına yalnızca bir abonelik kullanılabilir. Windows 10'a sahip bilgisayarlar ayrıca Intel Core i5 dört çekirdekli veya üstü, 8 GB veya daha yüksek sistem belleği ve en az 3 GB VRAM'e sahip NVIDIA GeForce GTX/RTX 1050 GPU'lar veya üstü dahil olmak üzere Game Pass minimum özelliklerini karşılamalıdır. Xbox Game Pass, belirli pazarlardaki belirli oyun bilgisayarlarına önceden yüklenmiş olarak gelir ve Windows güncellemeleri ve depolama alanı gerektirir. Sistem gereksinimleri oyuna göre değişir; daha üst düzey sistemlerle performans ölçekleri. Başlıklar ve oyun sayısı zamana ve ülkeye göre değişir. Xbox Game Pass indirimleri Microsoft Store fiyatına göre diğer tekliflerle birleştirilemez ve nakit olarak kullanılamaz. İndirim teklifleri, yayınlandığı 30 gün içinde başlıkları hariç tutar ve seçilen başlıklarla kullanılamaz. Hizmetler, özellikler ve diğer gereksinimler değiştirilebilir. Otomatik olarak yenilenen üyeliğinizi herhangi bir zamanda iptal edin.
 

28.10.2021

Diğer Haberler