Kurumsal müşteriler ve Windows 10 için büyük haber, buluttan hikayeler ve bir program yöneticisinin ilham verici hikayesi - Weekend Reading, Eylül 11 sürümü

Eylül ayının ilk tam haftası, bizi yazın yavaş yavaş sona erdiği gerçeğinden uzaklaştırmak için birçok ilginç ve canlandırıcı haber getirdi. Hafta Sonu Okuması'nın bu sayısında öne çıkan her şey var.

Dünya çapında 75 milyondan fazla cihaz Windows 10 çalıştırıyor, bu sayı, Microsoft ve Dell'in birinci sınıf hizmet ve destekle birlikte kurumsal müşterilere premium Windows 10 cihazları getirmek için genişletilmiş bir ortaklığa sahipolduğu için önemli ölçüde artacaktır. Surface Enterprise Initiative Salı günü tanıtıldı.

Dell, Önümüzdeki ay Kuzey Amerika ticari satış organizasyonu aracılığıyla surface pro tablet ve aksesuar satan ilk ortak olacak ve daha sonra yıl içinde Dell.com/Work; diğer pazarlar 2016'nın başlarında takip edecek.

CEO Satya Nadella yaptığı basın açıklamasında, "İnsanları ihtiyaçtan, seçime, Windows'u sevmeye taşımak istiyoruz ve ortaklarımız da öyle." dedi. "Global kurumsal müşterilerimiz, Surface Pro 3 ve Windows 10 deneyimini kurumsal düzeyde destek ve hizmetlerle eşleştirmemizi istedi ve Dell ile olan bu gibi ortaklıklarımız da bunu yapacaktır."

https://www.youtube.com/watch?v=XXpS9oEwXzM&feature=youtu.be

Bu yılın sonlarında, Microsoft Dynamics CRM 2016ile en yeni ve en iyi akıllı müşteri etkileşimini elde edebileceksiniz. Şimdiye kadarki en kapsamlı Microsoft Dynamics CRM yükseltmesi olarak, Salı günü duyurulan yeni sürüm, gelişmiş bir Excel deneyimine, yeni nesil Cortana entegrasyonuna ve bir dizi başka harika iyileştirmeye sahip olacak.

Microsoft Dynamics CRM'nin kurumsal başkan yardımcısı Bob Stutz, 2016 sürümünün "zeka, mobilite ve hizmet de dahil olmak üzere diğer alanlarda da oyunu değiştireceğini" ve bunun "şirketin üretkenliği yeniden keşfetme çabalarında bir kilometre taşı" olduğunu söylüyor.

Uluslararası Yayın Sözleşmesi Perşembe günü Amsterdam'da başladıve konferans, son birkaç yıldır medya endüstrisini ele geçiren bir değişimi canlı bir şekilde gösteriyor: Bulut her yerde. Tüm dünyadaki medya şirketleri sadece isteğe bağlı video değil, aynı zamanda canlı spor etkinlikleri ve eğlence, içerik yönetimi, editoryal işbirliği, kitle analitiği ve çok daha fazlası için bulut stratejileri benimsiyor.

Microsoft Worldwide Industry and Global Accounts kıdemli iş geliştirme müdürü Rainer Kellerhals tarafından açıklandığı gibi, "Operasyonları buluta taşımak, şirketlerin on milyonlarca dolar yatırım yapmadan çok kısa bir zaman diliminde yeni bir program veya hatta yeni bir kanal kurmalarını sağlar."

IBC

Buluttan bahsetmişken, Microsoft bulut teknolojisi Teksas'ta annelere bebekleri ve çocukları doğru beslenme yoluyla sağlıklı tutmayı öğreten bir programa büyük bir destek veriyor. Devletin yirmi yıl önce uyguladığı önceki bilgi yönetim sistemi, yararlılığından daha uzun silmişti.

Devlet ajansı microsoft government cloud üzerine inşa edilmiş bir çözümegeçiyor Alıcılar için kapsama boşluklarını ve zorlukları azaltmanın yanı sıra yardım vermeye çalışan vaka işçileri için işleri çok daha kolay hale getirmesi beklenen bir gelişme.

Teksas resmi

Microsoft also announced a pair of acquisitions this week. The acquisition of Adallom, an innovator in cloud security, is “the latest example of Microsoft’s commitment to delivering innovative identity and security capabilities to our customers, across both on-premises and multiple clouds,” writes Cloud and Enterprise Marketing Corporate Vice President Takeshi Numoto.

Microsoft has also agreed to acquire VoloMetrix, a pioneer and leader in organizational analytics. “This acquisition will combine VoloMetrix’ experience, technology and track record of success with Office 365 and our previously announced Delve Organizational Analytics,” writes Rajesh Jha, corporate vice president of Outlook and Office 365.

Earlier this week we met Vidya Srinivasan, a hacker, teacher, classical singer and Microsoft program manager for OneDrive-SharePoint. While recognized for her versatility, Vidya knows all of her interests have a common goal: She’s always looking to help others.

She’ll co-chair Open Source Day this year at the Grace Hopper Celebration of Women in Computing, leading a team of six people across the U.S. and Europe and working with eight open source organizations. You can read more about her inspiring story.

Vidya

Just in time for the start of football season, NFL on Windows 10 is our App of the Week. Use it to track your favorite teams and fantasy players with personalized notifications of big plays on the field, and never miss a moment with in-game highlights on demand. Or find other useful options in this week’s five best new Windows Phone apps.

Hafta ayrıca "Minecraft: Windows 10 Edition Beta" ve "Minecraft: Pocket Edition" güncellemelerini getirdi ve Marvel'ın "Avengers: Age of Ultron" u artık Windows Mağazası'nda mevcut. Press Play hayranları, Danimarka merkezli geliştiriciden bir sonraki hangi oyunu görmek istediklerini seçmek zorundalar, çok oyunculu aksiyon oyununa karar veriyorlar "Project: Knoxville."

Diğer uygulama haberlerinde, Disney > Star Wars Yaz Sonu İndirimisırasında Disney oyunlarından ve uygulama içi satın alımlardan büyük tasarruf edebilir veya"Dumb Ways to Die 2: The Games" (Aptal Ölüm Yolları 2: Oyunlar)filminde elektrikli çiti savurmak ve bir balinanın dişlerini temizlemek gibi görevlerle hayatta kalmak için akıllılarınızı test edebilirsiniz.

5 en iyi uygulamalar

Ve bu haftanın en önemli haberi. Hafta Sonu Okuması'nın son baskısı için her Cuma burayı tekrar kontrol edin.

Tarafından gönderildi Tracy
Ith 
Microsoft Haber Merkezi Personeli

27.10.2021

Diğer Haberler