Alışveriş Sepetim

Küçük ve orta ölçekli işletmeler—Office 2016'ya hazırlanın

Duyuru bugün Ofisi 2016 masaüstü uygulamaları ve yönetici kaynaklarını yeni marka hakkında heyecanlı-ama o orta ölçekli işletmeler (KOBİ'ler) için küçük de yöneticiler için ne anlama geliyor? Doğru teknolojiyi dağıtmak, bir KOBİ için ayakta kalmak ve gelişmek arasındaki fark anlamına gelebilir, ancak dağıtımın zamanlamasını koordine etmek, günlük operasyonunuzu da etkileyebilir. Bu gönderi, Office 2016 piyasaya sürüldüğüne göre şimdi ne beklemeniz gerektiğini ve yapmanız gerekenleri sağlar.
Office 365 için Office 2016 sürümü, yöneticilere düzenli güncellemeleri yönetmek ve dağıtmak için yeni bir model sunar . Bu model öncelikle daha büyük kurumsal müşteriler içindir ve güncelleme sıklığını dört ayda bir azaltır. Office 365 Business (İş Ekstra gibi bazı Office 365 planlarıyla birlikte gelen Office sürümü) çalıştıran KOBİ'ler için düzenli aylık güncellemeler almaya devam edeceksiniz; güncelleme sıklığınızda hiçbir değişiklik yok!
Kısa süre içinde, size iki seçenek sunan Office 365 için yeni Office 2016 sürümünü duyuran bir e-posta alacaksınız:
  1. Sizin için uygun olduğunda güncelleyin. Yeni Office 2016 masaüstü uygulamalarını manuel olarak indirmek için Office 365 Yönetim Merkezinizde oturum açın ve Yükle'yi seçin .
  2. Microsoft'un önümüzdeki birkaç hafta içinde kullanıma sunulması planlanan otomatik yükseltmelerle bunu sizin için yapmasına izin verin.
Ve yeni Office 2016'yı kuruluşunuza duyurmaya hazır olduğunuzda, duyuru e-postasına, kullanıcılarınızı kendileri için mağazada bulunan heyecan verici özellikler hakkında bilgilendirmek için kullanabileceğiniz bir şablona bağlantı da ekledik.
Bu arada, Office 365'in Office 2016 sürümündeki yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırın.
 

17.08.2021

Diğer Haberler