p

KIN, Silverlight, Bulut Hizmetleri ve Futbol Yazı: 17/18 Nisan için Hafta Sonu Okuması

Bu hafta dünyanın dört bir yanından birçok meslektaşımız bazı toplantılar için Redmond'da ve birçok eski arkadaşa yetişmek güzeldi. bazıları, İzlanda'daki yanardağ Avrupa'daki hava yolculuğuyla hasara yol almaya devam ederken, planlanandan biraz daha uzun süre kalacak gibi görünüyor. İşte onların ve senin, beklerken yakalayabilecekleri bazı okumalar.
KIN: Pazartesi günü yeni nesil sosyal telefonların sargılarını aldık. Biz onlara KIN diyoruz. Bu telefonlar kumaşlarına sosyal olarak yerleştirilmiştir ve en çok önemsediğiniz insanlarla ve şeylere bağlı kalmayı kolaylaştırır. Telefonda daha fazla ayrıntı görebilir ve bazı demoları izleyebilir veya tasarım ekibinden

biriyle büyüleyici bir röportaj izleyebilirsiniz.

Dünya Günü: Dünya Günü haftaya ve microsoft habermerkezi üzerinde bir dizi çevre odaklı hikayemiz olacak. Bing giriş sayfası fotoğrafı, siteyi her ziyaret ettiğinizde küçük ikramlardan biridir. Bing takımındaki arkadaşlarımız öğrenciler için Dünya Günü Fotoğraf Yarışması veriyor. 12 finalistin fotoğraflarını görebilir ve 19 Nisan'a kadar favorinize oy verebilirsiniz. Kazananlar, gelecekteki Bing ana sayfa fotoğraflarını seçmek için Bing ekibiyle çalışmak üzere Redmond'a uçacaklar.
Geliştirici Araçları: Visual Studio 2010, .NET Framework 4 ve Silverlight 4 'üyayımladığımız için geliştirici ortaklarımız için büyük bir haftaydı. Scott Guthrie'nin bu hafta verdiği açılış konuşmasının videosuna bak. İş ortakları bu teknolojileri kullanarak yeni ürünler ve çözümler geliştirdiler ve geliştiriciler gerçekten daldığı ve bu harika yeni ürün setinden tam olarak yararlandıkça çok daha fazlasının geleceğini biliyoruz.
İş Üretkenliği Çevrimiçi Paketi (BPOS): BPOS, müşterilerin zengin masaüstü tabanlı uygulamaların gücünü tam olarak barındırılan İnternet hizmetlerinin esnekliğiyle birleştirmesine olanak tanır ve onlara güvendikleri Exchange, SharePoint ve Office Communications gibi Microsoft teknolojisini nasıl yönettikleri ve kullandıkları konusunda birçok esneklik sağlar. Bu hafta BPOS'un 17 ülkede daha ticari olarak mevcut olduğunu açıkladık. Steve Ballmer'ın son zamanlarda söylediği gibi, Bulut söz konusu olduğunda, "hepimiz varız" ve BPOS bir örnektir. Diğer bir örnek windows Azure'dır ve bu hafta Azure'ın dünyanın 41 ülkesinde kullanıma sunulacağını duyurduk.


Futbol ya da bazılarının dediği gibi, futbol: Benim gibi, futbolun yuvarlak bir top içerdiğini düşünenler için, Microsoft ve PepsiCo'nun güzel oyun etrafında ortalanmış çevrimiçi bir oyun sunmak için bir arada olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. "Football Hero" adı verilen oyun, Xbox.com ve Xbox Live sayfalarının yanı sıra MSN portalındakieğlence ve spor sayfalarında da yayınlanacak. Buna ek olarak, özel bir Football Hero sitesi olacak. Yakında o sayfalardan birine gelmesini izleyin.
Office 2010: Office 2010'un arkasındaki kişiler çok yakındadır ve Microsoft Haber Merkezi'nin yeni ürünü mümkün kılan bazı yetenekli ekip üyelerinin profilini çıkartan yeni bir serisi vardır. Bu hafta, aynı anda birden fazla kişinin bir belge üzerinde çalışması sorununu çözmesine yardımcı olan Jonathan Bailor ile tanışın. Dizi gerçekten ilginç bir perde arkası okuması yapıyor. 2010'un arkasındaki on seride gelecek hikayeleri kontrol edin.
İyi hafta sonları.
Yayınlanan Dominic Carr

Direktör, Microsoft Haber Merkezi.

 

04.11.2021

Diğer Haberler