Alışveriş Sepetim
19,023
20,646

Karşınızda Microsoft Ignite ve 2015'teki en iyi konferanslar dizilimimiz

Tutuştur: \ig-?n?t\ fiili
: bir şeyi ateşe vermek
: yanmaya başlamak için
: birine veya bir şeye hayat veya enerji vermek 
Geçtiğimiz Temmuz ayında, Microsoft'un Mayıs ayında birleşik bir kurumsal teknoloji konferansına ev sahipliği yapacağı haberini yaydık. Yönetim Zirvesi, Exchange, SharePoint, Lync, Project ve TechEd konferansları olmak üzere daha önce tek tek etkinliklerin en iyilerini bir araya getireceğini ve ardından müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın istediklerine göre bir sonraki seviyeye taşıyacağını söyledik. Şimdi, paylaşacak daha çok şeyimiz var.
Microsoft Ignite, 4-8 Mayıs'ta Chicago'da McCormick Place'te. Satya Nadella'nın açılış konuşmasını yapacak ve brad Anderson, Joe Belfiore, Dave Campbell, Peggy Johnson, Chris Jones, Julie Larson Green, Gurdeep Singh Pall ve diğerleri gibi teknik ve iş dünyasından liderler katılacak.
Ignite, 2015'in ilk yarısında profesyonel topluluklar için önemli etkinlik programımızı düzenler. 16-19 Mart tarihleri arasında Atlanta'da, iş liderlerinin çözümleri keşfetmek için bir araya geldiği Yakınsama 2015 ile başlıyoruz. //Build in San Francisco, 29 Nisan-1 Mayıs, geliştiricilerin platform stratejimiz, teknolojilerimiz ve fırsatlarımız hakkında en son sesleri duyacağı yerdir. Daha sonra Ignite'a dönüyoruz, ardından 12-16 Temmuz'da Orlando'daki Dünya Çapında İş Ortağı Konferansı'na dönüyoruz.
Ignite yeni giriş, bu yüzden daha fazla şey var.
Şirketinizin yeni mobil ve bulut dünyasında doğru teknoloji hamlelerini yapmasına yardımcı olmak için kancadaysanız, Ignite sizin için bir gösteridir. İlk defa, kurumsal çözümlerimizin tüm yelpazesi için eğitim, vizyon ve rehberliği tek bir çatı altında tutuyoruz. En iyi ve en parlak beyinlerimiz, binlerce akranınızla birlikte, ekibiniz, şirketiniz ve kariyeriniz için rotayı çizmenize yardımcı olmak için orada olacaktır.
Bir Microsoft kurumsal teknoloji konferansının ne olduğunu ve ne yaptığını, haftanızı önceden nasıl planlayacağınızdan, etkinlikten en iyi şekilde yararlanmak için sosyal medyayı nasıl kullanacağınıza ve Chicago şehrinden nasıl keyif alacağınıza kadar yeniden aktarıyoruz. İster kıdemli bir teknoloji stratejisti ister sert bir çekirdek, uygulamalı yönetici olun,... Şey, heyecanlı.
Ignite, yaklaşan ürün ve hizmet dalgası hakkında öğrendiklerinize dayanarak bir sonraki harika fikrinizi bulacağınız yerdir. Bulut altyapısı ve yönetimi, büyük veri ve analitik, üretkenlik, birleşik iletişim, işletim sistemleri, mobil cihazlar ve daha fazlası genelinde her şeyi ele alıyoruz. Bu büyük proje için bir oyun planı oluşturmak için ihtiyacınız olan pratik rehberliği ve içgörüyü elde edeceksiniz. Başarının zirvesine ulaşmış, imkansızı yenmiş ve zor dersleri almış insanlardan öğreneceksiniz. Uzmanlarımızla derinlere dalacak, diğer profesyonellerle hikayeler paylaşacak ve biraz da güleceksiniz.
Yüzlerce oturuma, teknik eğitime, uygulamalı laboratuvarlara ve sertifika fırsatlarına ek olarak, katılımcılara yüzlerce Microsoft mühendisine ve yöneticisine doğrudan erişim vermeyi öncelik haline getiriyoruz. En iyi dişli kafalarımız ve düşünce liderlerimiz orada olacak, kürsüden inmeye ve sizinle birlikte oluklara girmeye hazır olacak.
Ignite'ın sunduklarına bir göz atın. Kayıt şimdi açık. Neden kaçıramayacağınızı yönetiminize dava etmeye başlamak için çok beklemeyin.
Belediye Başkanı Rahm Emanuel'in Ignite'ı Chicago'da ağırlayacağı basın toplantısının canlı yayınını izlemek için saat 11:3.m 0'da PST'ye gidebilirsiniz. Bu arada, 4 Mayıs.lik Yıldız Savaşları Günü. Chicago'dayken Lucas Müzesi'nin inşaatındaki ilerlemeye göz atabilirsiniz. 4'ü seninle olsun. ??
 

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.