Alışveriş Sepetim

İşin Geleceği, GitHub'da yapay zekayı ilerletme ve Bing'in yaklaşan ön seçimler ve gruplar için tahminleri — Hafta Sonu Okuma: 29 Ocak baskısı

Weekend Reading'in bu bölümü, iş yeri kültürüne odaklanan yeni bir web sitesi, yapay zekaya bağlı bir araştırma araç seti ve Bing'in Seçim 2016 deneyimi ile yol açıyor.

İşin Geleceği, bir kuruluşun liderinin rolünün nasıl değişebileceğini araştırır, ancak her zamankinden daha önemlidir. Değişime uyum sağlayabilen organizasyonlar oluşturmak için liderlerin işbirliğini teşvik eden ve güven inşa eden açık bir iş yeri kültürünü aktif olarak şekillendirmeleri gerekir. Bu sitede, PopTech ve Microsoft Office Envisioning, işin geleceği hakkında uzmanlarla konuşuyor.

CNTK

Microsoft, GitHub'daHesaplamalı Ağ Araç Seti 'ni piyasaya sürerek, kendi araştırmacılarının yapay zekadaki ilerlemeleri hızlandırmak için kullandığı araçları daha geniş bir geliştirici grubu için kullanılabilir hale getiriyor. Microsoft'ta bir sonraki CNTK hakkında her şeyi anlatır.

Birincil tahminler ve sonuçlar-012616

1 Şubat'ta, Iowa grubu 2016 seçimlerinde bir sonraki aşamanın başlangıcını işaret ediyor. Bing'in Seçim 2016 deneyimi, her adayın kilit konularda nerede durduğunu gösteren Bing Siyasi Endeksi'ni (BPI) içerirken, tahminler canlı sonuçların yanında görünecektir. Bing Predicts ayrıca Hillary Clinton ve Donald Trump'ı yaklaşan ön seçimlerin ve partilerin büyük kazananları olarak ortaya çıkmaya çağırıyor.

Peggy Johnson, Microsoft İş Geliştirme başkan yardımcısı ve Hack for Her'in yönetici sponsoru
Peggy Johnson, Microsoft İş Geliştirme başkan yardımcısı ve Hack for Her'in yönetici sponsoru

Microsoft'un 12 Ocak'ta ev sahipliği yaptığı Hack for Her, şirketlerin, üniversitelerin ve diğer kuruluşları bir araya getirerek, ürünlerin değer teklifini kadın bakış açısıyla güçlendirmek için yeni bir yaklaşım sergileyen bir topluluk oluşturuyor.

Microsoft İş Geliştirme başkan yardımcısı ve Hack for Her'in yönetici sponsoru Peggy Johnson, "Herkes için ürün oluşturmak cinsiyet dahil tasarımla başlar" dedi. "Bugün en büyük gelişmekte olan pazar Çin veya Hindistan değil; 18 trilyon dolarlık harcama gücüne sahip olan kadınlar." Hakkında daha fazla bilgi için Resmi Microsoft Blog.

YouTube Videosu

"Rise of the Tomb Raider" ın ilk çıkışını Windows10'da gördük News Pro ve Power BI Windows 10 evrensel uygulaması. En son Kırmızı Şerit Fırsatları da Perşembe günü kullanıma sundu ve Çarşamba günü Haftanın Uygulaması TripAdvisor, Windows 10 cihazlarını kullanan gezginlere tatil planlamada değerli bir araç sunuyor. Mulder ve Scully hayranları da "The X-Files "ıniadesi için Windows Mağazası'ndan alışveriş yapabilir.

https://youtu.be/OTQlfYK6vZM

Bu hafta Microsoft Instagram kanalındaReal Madrid oyuncularını önümüzdeki fútbol sezonuna hazırlanırken takip ettik. Bu sporcular için kazanan bir sezon tutku, amaç ve hazırlıktan gelir.

Bu baskı için bu kadar. Gelecek Cuma başka bir Hafta Sonu Okuması için görüşürüz.

Tarafından gönderildi Athima Chansanchai
Microsoft Haber Merkezi Personeli

30.10.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.