iOS ve Android için OneNote Temmuz mobil güncellemeleri

OneNote iPad ve iPhone için tek uygulama

Uygulamalarımızın başlığında "iPad için" ve "iPhone için" olduğunu fark etmiş olabilirsiniz; çünkü bunlar iki ayrı uygulamadır. Bu ay, hem iPad hem de iPhone'da çalışan evrensel bir iOS uygulaması oluşturmak için perde arkasında bir sürü çalışma yaptık. Bugün bir iPad kullanıcısıysanız , mağazadan yeni OneNote uygulamasını edinmeniz gerekecek Mevcut iPad uygulamanızı açtığınızda, uygulamayı edinme talimatlarını göreceksiniz. Bir iPhone kullanıcısıysanız, herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur; iPad uygulamasını iPhone uygulamasıyla birleştirdik, böylece zaten sahip olursunuz.
Evrensel iOS OneNote uygulamasıyla, iPad kullanıcıları iPhone uygulamasında yapılan son güncellemelerden bazılarına sahip olacak ve biz de uygulamayı yeni özelliklerle güncellemek için daha da hızlı hareket edebileceğiz.

Yeni iPad özellikleri

iPhone'da yapılan son güncellemelerden bazıları artık iPad için de mevcut:
Bugün Widget'ı— Yeni notlar oluşturun, bir liste başlatın ve Bildirim Merkezi'nden tek bir dokunuşla en son notlarınıza erişin. Bu, uygulamaya gitmek zorunda kalmadan unutmadan önce bir şeyi hızlı bir şekilde yakalamanın harika bir yoludur.
out2
Son Notlar — iPad'inizde açık olan tüm not defterlerindeki son notların listesini görüntülemek için "Son Notlar" görünümüyle en son düzenlediğiniz notlarınızı bulun.
iOS ve Android 1 için OneNote Temmuz mobil güncellemeleri
Sayfa Önizlemeleri — iPad'inizi yatay moda çevirirseniz sayfa önizlemelerini görürsünüz. Bu, bir sayfada hangi içeriğin olduğunu hatırlamayı hızlandırır.
iOS ve Android 2 için OneNote Temmuz mobil güncellemeleri
Belge/Beyaz tahta kamerası — Belge/beyaz tahta kamerasının düzgün çalışmamasına ilişkin geri bildiriminiz sayesinde hatayı düzeltebildik dışarı Urns Lens kapağı Doküman / Beyaz Tahta kamerayı kullanırken üzerinde kaldı.
 

17.08.2021

Diğer Haberler