Alışveriş Sepetim

iOS ve Android için Microsoft Edge duyurusu, Microsoft Launcher

7/10/17, 08:00 PT: Android için Microsoft Edge: İyi haber; Android için Microsoft Edge Önizleme'yi test etmek isteyenler için bekleyiş sona erdi. Bugünden itibaren önizleme uygulamasını indirmek için buraya gidebilirsiniz Bunun hakkında ne düşündüğünüzü duymak için sabırsızlanıyoruz.
Android için Microsoft Launcher: Android için Microsoft Launcher'ın önizlemesini indirmiş olanlara teşekkür ederiz. Bugünden itibaren, zaman içinde Google Play Store'da genel kullanıma sunulan bir uygulama olarak kullanıma sunulmaya başlayacak. Bugün deneyin!
Bir kafede sıra bekliyorsunuz. Sağ baş parmağınız, doldurduğunuz web formundaki metni okumak için gözlerini kısarken telefonunuzun klavyesindeki sözcükleri sürüklemek için uzatıyor. Bugün mümkün olan harika bir şey ama telefonunuzun bu görevi sihirli bir şekilde Windows 10 PC'nize göndermesini ve büyük bir ekran ve donanım klavyesinde lüksün tadını çıkarmasını istemez misiniz?
iOS ve Android için kullanıma sunduğumuz yeni önizleme uygulamalarıyla bunu yapabilirsiniz. Tanıtımı Microsoft Edge'dir iOS / Android ve için Microsoft Launcher Android için, iki uygulamalar sayesinde telefonunuzda ve PC arasında üzerinde çalıştığınız hareket getirmek için tasarlanmış.
Windows 10 PC'lerin telefonunuzla harika çalışmasını sağlamak için Build'ta duyurduğumuz çalışmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz iOS için Microsoft Edge bugünden itibaren ön izleme aşamasında, Android için Microsoft Edge ise yakında ön izleme aşamasında sunulacak. Ve Microsoft Launcher, bugünden itibaren önizlemede de mevcuttur. Her iki uygulamada da PC'de devam etme işlevi Windows 10 Fall Creators Update ile birlikte gelir .
iOS/Android için Microsoft Edge ve Android için Microsoft Launcher ile tanışın

iOS ve Android için Microsoft Edge

Windows 10 PC'lerde Microsoft Edge kullanan kişilerden en sık duyduğumuz taleplerden biri “tarayıcı deneyimimizin telefonlarımıza taşınmasını istiyoruz”. Siz anlattınız biz dinledik.
Bir iPhone ve Android telefonda gösterilen iOS ve Android için Microsoft Edge
iOS ve Android için Microsoft Edge, Favorileriniz, Okuma Listeniz, Yeni Sekme Sayfası ve Okuma Görünümü gibi tanıdık özellikleri PC'nize ve telefonunuza getirir, böylece cihaz ne olursa olsun, göz atma işleminiz sizinle birlikte gelir. Ancak Microsoft Edge'i gerçekten öne çıkaran şey, PC'nizde devam edebilme yeteneğidir; bu, baktığınız sayfayı hemen PC'nizde açmanıza veya daha sonra çalışmak üzere kaydetmenize olanak tanır.
Android telefon, iPhone ve Windows 10 dizüstü bilgisayarda gösterilen Microsoft Edge ile PC'de devam edin.

16.8.2021

Diğer Haberler

  •  

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.