İkizler, Office 2019 ile Office 365'in çeşitli zorluklarını üstleniyor

İki kadın, ikiz, bilgisayarların önündeki bir masada karşılıklı oturuyorlar, biri ekranda düzenlemek için dijital kalem kullanıyor
Office 365 ile Office 2019 arasında ne satın alacağınıza karar vermeye çalışıyorsanız, ikisi arasında dünyalar kadar fark olduğunu göreceksiniz. Her ikisi de, Word, Excel, PowerPoint ve Outlook'un en son sürümleri olan tam yüklü Office uygulamalarını içerir. Ancak Office 365 de buluta bağlıdır, böylece içeriğinize herhangi bir cihazdan erişebilir, herhangi biriyle gerçek zamanlı olarak birlikte yazabilir (Office'in bir kopyasını satın alıp almadıklarına bakılmaksızın) ve yapay zekanın gücünü kullanabilirsiniz. Daha az çabayla daha fazla etki yaratmak için zeka (AI).
Öte yandan, Office 2019 buluta bağlı değildir ve Office 365'in AI destekli yeteneklerine sahip değildir. Bu uygulamalar, yeni özelliklerle güncellenme olasılığı olmadan "zamanda dondurulur".
Seçim yapmanıza daha fazla yardımcı olmak için Microsoft, Word , Excel ve PowerPoint'in her iki sürümünde de aynı görevleri tamamlamaları için üç çift ikiz grubuna meydan okuyarak Office 2019 ve Office 365'i kafa kafaya bir karşılaşmada karşı karşıya  getirdi ve film boyunca filme aldı. yol.
Daha fazla bilgi edinin ve Microsoft 365 Blog'daki videoları izleyin .
 

25.10.2021

Diğer Haberler