Alışveriş Sepetim

IFA'da yeni bilgi işlem olanaklarını sergileme

Ifa'da bu yıl, teknoloji geliştikçe geleceğin neler olabileceğine ve daha somut olarak tüketicilerin elinde olacak cihazlara bir bakış daha atıyoruz. Bu hafta, çok sayıda iş ortağının insanların daha fazlasını başarmasını sağlayan yeni ve yenilikçi modern cihazları duyurduğuna tanık olduk. Bu yeni cihazları tamamen aydınlatmak için, Windows kullanıcılarımıza daha fazla işlevsellik ve zevk getirmek için deneyimlerimizi ve özelliklerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.


 
Erin Chapple, Microsoft kurumsal başkan yardımcısı, Berlin'deki IFA 2018 açılış konuşmasında, sahnede arkasında dizüstü bilgisayar ve diğer cihazların ekranları ile
Erin Chapple, Microsoft kurumsal başkan yardımcısı, Berlin'deki IFA 2018 açılış töreninde konuşuyor

Bu taahhüdün bir parçası olarak, Windows'a bir sonraki özellik güncellememizin Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi olarak adlandırılacağını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. Bu güncelleme ile Windows 10 çalıştıran yaklaşık 700 milyon cihaza insanların zamanlarını en iyi şekilde kullanmalarına yardımcı olan yeni özellikler ve geliştirmeler getireceğiz. Güncelleme hakkında daha fazla ayrıntıyı önümüzdeki haftalarda paylaşacağız.
Ortaklarımızla yenilik yapmaya devam edeceğimiz ve sürekli değişen bu dünyaya yeni ve anlamlı teknolojiler kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. Bugün IFA'da, Tüketici ve Cihaz Satışları kurumsal başkan yardımcısı Nick Parker ve Erin Chapple, açılış sunumumuzun bir parçası olarak bu harika yeni Windows bilgisayarlardan bir dizi sergileyecekler. IFA'da olamayanlar için endişelenmeyin. İşte Erin, Berlin'de göstereceği heyecan verici yenilik hakkında daha fazla bilgi vermek için.
Yeni bilgisayarlar, yeni fırsatlar (Erin Chapple, şirket başkan yardımcısı, Microsoft)
Berlin'de, insanların daha fazlasını başarmalarına yardımcı olan yeni Windows deneyimlerini paylaşmak için burada olmaktan çok heyecanlıyım - hepsi bu hafta duyurulan yeni modern pc'ler tarafından hayat buluyor.
Bizim için en önemli taahhüt olmaya devam eden alanlardan biri bağlı bilgi işlem alanıdır. Bu haftanın başlarında, ilk Qualcomm Snapdragon 850 destekli Always Connected PC'nin duyurulmasıyla bağlı PC deneyimlerine odaklanmamızda bir adım daha attık: Lenovo Yoga C630 WOS (Snapdragon'da Windows). Yalın, hafif ve birinci sınıf alüminyumdan üretilen Yoga C630 WOS, LTE bağlantısı ve Lenovo tarafından belirtildiği gibi 25 saate kadar inanılmaz bir pil ömrü sunar.1 saate kadar pil ömrü sunar. Güçlü eğlence özellikleri ve isteğe bağlı Lenovo kalemi ile birlikte Yoga C630 WOS, günün sizi götürdüğü her yer için tasarlanmıştır.
Lenovo Yoga Book C630 open, inverted with digital pen hovering over screen, marking it up
Lenovo Yoga Book C630
Beautiful devices like the Lenovo Yoga C630 WOS are pairing the functionality of Windows 10 with portable, lightweight devices that keep our users connected to the things that are important to them, while on the go. We believe that the mobile, cellular-connected PC experience is going to continue to grow in popularity, and devices like the Lenovo Yoga C630 WOS, as well as connected PCs from ASUS and HP that went on sale earlier this year, are ensuring that we have a robust and diverse portfolio of products to keep users connected and happy.
Lenovo also announced the Lenovo Yoga Book C930 – a multi-year, multi-release investment by Lenovo focusing on creativity and productivity for the mobile user, using new paradigms of input and content consumption built on the Windows 10 platform, combined with optional Office productivity tools. At the press of a button, the Yoga Book C930’s E Ink display appears and serves as a keyboard, notepad and eReader. Ultra-thin and light, the device is packed with Windows hero features like Cortana, Windows Ink and Windows Hello, along with optional 4G connectivity to keep you productive all-day long.
Lenovo Yoga Book C930 açık, yukarıda bir kalemle, bir tatlının görüntüsü diğer ekrandayken E Mürekkep ekranında notlar çiziyor
Lenovo Yoga Kitap C930
Bir diğer harika üretkenlik bilgisayarı dell Inspiron 13 7000 2'sinde 1. IPS ve Active Pen uyumlu dokunmatik ekrana odaklanan 3 taraflı dar kenarlık ile her açıdan güzellik getiriyor. Inspiron 13 7000 2'sinde 1 arada, anında performans ve Windows Hello parmak izi okuyucusunu kullanarak tek dokunuşla giriş yapabilme özelliği için 'Modern Bekleme' özelliği sunarken, minyatür 4 elemanlı lens web kamerası zamansal gürültü azaltma sunar ve düşük ışık ayarlarında görüntü kalitesini artırır.
Dell Inspiron 13 7000 2'sinde 1, açık, menteşesinde bir ekran düz, diğeri su üzerinde alacakaranlık gösteriyor
Dell Inspiron 13 7000 2'i 1'de 1
Bu hafta kabinde gerçekten kafaları döndüren cihazlardan biri yeni Surface Go'ydu. 10'' tabletin rahatlığıyla dizüstü bilgisayarın tüm konforunu sunar. Bazen, biraz uzun bir yol kat edebilir ve Surface Go, çalışma şeklinize uyum sağlayan küçük, 1,15 pound taşınabilir 2'li 1 arada form faktörü sunar. İster işte ister evde, seyahatte veya yalnızca günlük işler için Office365'i dokunmatik ekranla çalıştırır, daha güvenli bir oturum açma için yerleşik Windows Hello'ya sahiptir ve Surface Pen ile not alma, çizim ve daha fazlasını sunar.
Ekran ve klavye ayrılmış, dijital kalem ve ekran ve klavyenin yanında eşleşen kablosuz fare ile yukarıdan gösterilen Surface Go
Yüzey Git
Ve tabii ki, oyun hayranlarımız için bir şeye sahip olmalıyız! Yeni yenilenen Acer Predator Triton 900 oyun teçhizatı en yeni 8 sporlik Üstün güç ve hız için Nesil Intel Core i7 işlemci, dizüstü bilgisayarın menteşesi ise ekranı istediğiniz açıya uyacak şekilde döndürmektedir. Garaj kapısıyla, Xbox oyunlarını sorunsuz bir şekilde oynamak için bir Xbox oyun kumandası dongle'ı takabilirsiniz ve RGB arkadan aydınlatmalı klavye ve hız aşırtma özellikleri oyun deneyiminizi özelleştirirken özel olarak tasarlanmış bir çift fan işleri serin tutar.
Acer Predator Triton 900 dizüstü menteşeli klavye üzerinden açılı ekran getiriyor
Acer Predator Triton 900
Tahmin edebileceğiniz gibi, bu hafta Berlin'deki ortaklarımızdan gelen büyük yeniliğin sadece küçük bir anlık görüntüsü. Sizi harekete geçiren oyun, üretkenlik veya yaratıcılık olsun, daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak gerçekten modern bir Windows 10 bilgisayarı vardır. Roanne'in de belirttiği gibi, Windows 10 Ekim 2018 Güncellemesi ile müşterilerimize daha da fazla deneyim ve yenilik sunmaktan heyecan duyuyoruz.

27.10.2021

Diğer Haberler